Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beadattátok a rota elleni...

Ti beadattátok a rota elleni oltást? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretnénk beadatni, tapasztalatokra lennék kíváncsi..
2013. ápr. 4. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én orvosként,csak ajánlani tudom.

Úgy gondolom,aki megteheti,hogy beadassak,mert van rá keret az mindenképp tegye meg.

Hisz lehet,hogy épp teljesen kivédi a rotát,ha nem,akkor is enyhébb lefolyásúvá teszi a betegséget!!

2013. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
en minden oltas elott ezt teszem fel magamnak: ha elkapja a kicsi el tudnak e szamolni a lelkiismerettemmel, hogy ezt most lehet meguszta volna, vagy sokkal kevesebbet szenvedne. Tedd fel magadban a kerdest, es fogod tudni a valaszt. En beadattam, semmi gond nem volt az oltas utan.
2013. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is beadattam volna, ha nem szájon át adagolható lett volna. Mivel az én kislányom "bukós" volt, nem láttam értelmét, hogy beadassam neki, és aztán ugyanazzal a lendülettel meg is szabaduljon tőle. (vagy egy részétől) Akinek "bukós" babája van, semmi értelme, hogy beadassa neki.

Egyébként a kislányom elkapta a rotát (ez az egy olyan oltás volt, amit nem adattam be neki, a fent leírtak miatt), 5 napig volt kórházban.

OFF: Mondjuk nem értem, hogy miért nem "csinálják" meg szuri formájában (is), gondolva az ilyen babákra.

2013. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én beadattam, 40ezer ft volt a kettő. A felét viszont kiköpte, remélem azért hatásos, 1 éves, eddig nem volt rotás a környezetünkben.
2013. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem adattuk be, csak minden oltásból a kötelezőt. Nem a pénz miatt, hanem mert nem vagyunk oltás és gyógyszer pártiak.

2 éves és sosem kapott még gyógyszert. Ha szükséges lesz, fog kapni, de eddig bevált a citrom, fokhagyma, gránátalmalé stb stb.

2013. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Beadattuk. 2x 19 eFt. Egyébént bukós a babám, de mindkét alkalommal megmaradt benne a szer. Utána elég sokáig tartottuk függőlegesen.
2013. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!