Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak se akar enni nappal a...

Másnak se akar enni nappal a fél évese?

Figyelt kérdés
Nappal alig eszik egy-két kortyot, később délutántól enne, éjjel is kel szopiért, aztán reggel ébredés előtt félálomban eszik, és utána nem akar megint késő délutánig. Jó ha pr kortyot lenyel. Fogzásra kenem az ínyét, kap hűtőrágókát.
2013. ápr. 4. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami mást is ki kellene próbálni fogzásra, mert nálunk is olyankor csinálja ezt mikor jött a foga.
2013. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy nem szereti a tápszert amit kap?Mert az enyém akkor csinálta ezt.

Egyébként változó az ők étvágyuk is.Ha jó a súlya ne aggódj.

2013. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Anyatejet eszik. 300 grammot hízott egy hét alatt.

Csak az a furcsa, hogy délután este és éjjel nem fáj neki annyira, hogy egyen, csak nappal? AMikor kanálból etetem, pár korty után elkezd játszani az étellel, köpköd vele, stb és mosolyog közben. Próbáltam belefolyatni a szájába a tejet, de úgy sem nagyon kell neki.

Az étkezésemen nem változtattam, és azt sem érzem, hogy megjönne a havi vérzésem-még nem jött vissza a menstruációm.

2013. ápr. 4. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
de biztos fáj neki akkor is de arra már nagyon éhes:)
2013. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj be egy sötét szobába szoptatni ! Nálunk ez vált be. Majd 2 hét volt mire rájöttem. 2 percig cicizett addig majd elkezdett mosolyogni és játszani. Ahogy a sötét szobába bementünk egyből megjött az étvágya!
2013. ápr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sötét szoba javaslatát. Még az éneklés az, amivel le tudom őt annyira csillapítani, hogy egyen normálisabb adagot.
2013. ápr. 9. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!