Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek, ha egy...

Ti mit tennétek, ha egy rokonotok ilyeneket csinálna?

Figyelt kérdés
Fogom a kisfiam,odajön és mondja NEKI,hogy na gyere ide hozzám. Én mondom,hogy most nem,erre kiveszi a kezemből. Nagyon ideges lettem,de nem szóltam,mert nem akartam megbántani.(nagyon sértődős fajta) aztán volt olyan is,hogy itthon hagytam valakinek (nem neki),közben jöttek ők,mire hazaértünk ő fogta a gyereket. Jó,ezzel nincs gond,de mondom neki,hogy na adja ide a fiamat,erre rámszól,hogy előbb mossak kezet. Komolyan mondom,a pofám leszakadt. Mit képzel magáról az ilyen? Állandóan tanácsokat osztogat,megmondja,hogy mit kéne csinálnom,közben neki nincs egy gyereke sem.(idősebb emberről beszélünk) és még valami eszembe jutott. Játszik a szőnyegén a fiam (fél éves),itt vannak a párom szülei,ő jön és felveszi a szőnyegről,senkit meg nem kérdez,hogy felveheti-e,láthatja,hogy jól elvan a gyerek és megzavarja. Utálom ezt a helyzetet.
2013. ápr. 5. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én leépíteném. Te vagy az anyja nem ő...
2013. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósom ilyen.
2013. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
A kézmosásban igaza van, de a gyerek anyja akkor is te vagy. Beszélj vele. Amúgy miért van ennyit nálatok?
2013. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én is leépíteném,de egy házban lakunk,minden nap látom,minden nap jön. Már annyira idegesít,hogy falnak tudnék menni. Egyszer megmondtam neki a magamét,akkor elkezdett sírni,hogy nem ezt érdemli,meg mennyi mindent segített. Én már épp ezért nem is akarok elfogadni semmit,nehogy később ezt vágja a fejemhez. Rosszul is éreztem magam,hogy megbántottam,de utána legalább egy hónapig nem kellett ezen idegeskednem.
2013. ápr. 5. 16:02
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy kezet mosunk előbb,stb,de nagyon hiányzott a fiam és ahogy megpuszilgattam egyből mentem is kezet mosni. Azért,mert nagymamám testvére és egy házban lakunk,csak külön lakásban. És ha jön a mama,akkor jön ő is.
2013. ápr. 5. 16:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti rászólnék,ha megsértődik,legalább egy darabig nyugtom van.
2013. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Ezek közül a példák közül csak egyben látok kivetni valót, amioor megmondod hogy nem adod most oda, de mégis elvette. Ne harahudj hogy ezt mondom de olyan mintha kisajátítanád a fiad. Oké, a tiéd, te vagy az anyja, de Istenem, abban mi a rossz ha felveszi megszeretgetni? Egyébként a probléma megoldása ha kinyitod a szádat és elmondod mi nem tetszik. Nem letámadva!
2013. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg segít? Háztartásban, anyagilag? Mert ha igen, és szükségetek van a segítségére ill. elfogadjátok azt, bizony ki kell bírni a heppjeit is cserébe :)

Én nem bánnám, ha bele is vartyogna, csak segítene néha valaki, és ne kéne egész nap egyedül vonszolnom a két kicsit meg a háztartást.

2013. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy az anyukàja az van amit te mondasz. Nehogy már ő " idomitson" téged. Ha nem látod szívesen akkor mér érdekel hogy megsértődik?az neked csak jó mert nem látod. Állj ki magadért!
2013. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem sajátítom ki a fiam,de ő pont az az ember,akinek nem szívesen adom oda. Nagyon ellenszenves nekem,állandóan úgy szól hozzám,mintha 4 éves lennék. Nyávog. Idegesítő megjegyzései vannak,azt mondta a fiamnak,hogy 'kibújt a fogad?de ügyes vagy" na hát most erre mit lehet mondani? A segítség úgy értendő,hogy mindig hoz kaját,persze senki sem kéri,de hoz. Na most akkor mondjam neki,hogy nem kell? Mert azon is megsértődik. Ad pénzt,hogy vegyünk a gyereknek ezt-azt,ünnepek alkalmával. Mondom neki,hogy nem kell,tegye el,mindene megvan,de erőszakosan rámtukmálja,aztán ott hagy,nehogy vissza tudjam adni.
2013. ápr. 5. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!