Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babák anyukái! Hogy...

8 hónapos babák anyukái! Hogy bírjátok az állandó hanyatt eséseket? Már kivagyok teljesen!

Figyelt kérdés
Már feltérdel mindenhova a babám 1 mp alatt, és hanyatt esik. Követem egész nap, de amikor fél percre nem figyelek oda, már meg is van a baj. Csak az én babám esik ennyit?
2009. szept. 21. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, pár nap és megtanul visszaülni :) Próbáld neki mutogatni, hátha úgy hamarabb megy majd.
2009. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kompellenes voltam... addig amíg nem kaptunk egyet és nem láttam mennyire élvezi a fiam. Most 9hós, és kb egy hónapja használja. Nem sokat de arra pont jó, ha egyszerűen ki kell mennem wc-re! Addig nem esik el,bele tudom tenni rövid időre. Amúgy ő is állandóan állni akar, a komppal meg rohan mint az őrült.
2009. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd belejön, megtanulja, hogy kell eldölni, és leülni. A lányom 2 hete állt fel, az elején eldölt, és esett. Most már szépen leül, kivéve ha fáradt, akkor nagyot zuhanunk. Most 7 hos.
2009. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hónapos, és sajnos elég sokszor elesik. Hiába vagyok mellette egyfolytában, épp hogy csak elnézek már el is borult. Ahogy megtanul állni, menni egyre rosszabb lesz, én meg mindig magamat hibáztatom, mindig pont rosszkor nem figyelek. De sajnos ez egy ilyen időszak.
2009. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!