Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babámat már csak...

6 hónapos babámat már csak reggel-este szoptatom. Összesen 300-320 ml anyatejet eszik. Délelőtt főzelék+tea, délben szintén, délután Sinlac gyümölccsel+víz. Nem kevés ez a napi anyatej?

Figyelt kérdés
Orvosi utasításra eszünk így, de tudtommal több anyatejet, vagy tejszármazékot kéne kapnia. Ezt elfelejtettem a dokitól megkérdezni...
2009. szept. 21. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi rosszul irtam nem a második,hanem a negyedik válaszolo a jo.
2009. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

milelott lepontoztok olvassatok legalbb utana, a Sinlac tenyleg nem szamit tejalapu etkezesnek, a tejpepek igen!

orvos anyuka

2009. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én írtam a sinlac-ot, nem pontoztam le az illetőt aki írta, hogy nem tejalapú. Igaza van. Nem jól fogalmaztam viszont a válaszomat. Minden nap 3 tejalapú étkezése volt/van a lányomnak, ha délelőtt sinlacot kapott gyümölcsel vagy magában, akkor adtam neki délután tejpépet. Ha délelőtt kapta a tejpépet, akkor kapott délután sinlacot.

Bocsánat!

2009. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!