Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám 1x alszik fél...

7 hónapos babám 1x alszik fél órát napközben. Miért?

Figyelt kérdés
Este 9-10 körül elalszik, reggel 5-kor kel, nappal viszont csak egyszer alszik, azt is kinkeservesen, órák hosszáig tartó altatás után, de akkor is csak fél órát :( Este is nagyon nehéz elaltatni. Látszik rajta, hogy álmos, de nem akar elaludni. Minden felkelti a figyelmét altatás közben, nem tud az elalvásra koncentrálni.
2013. ápr. 7. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálod a friss levegőn altatni napközben? Nekünk az kb. 1 éves koráig nagyon bejött. Főleg tél, tavasz, ősz, mikor nincs dög meleg !
2013. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Talán az órák hosszat tartó altatás zavarja.

Lefárad eléggé?

Játszotok sokat?

Ha nem altatod, és leteszed aludni, akkor üvölt? Ha igen meddig?

Némelyik baba pont attól nem alszik el, mert annyira fáradt, hogy nem tud ellazulni, és csak nyűglődik.

Amúgy hogy érted, hogy órák hosszat tart az altatás? mit csinálsz?

2013. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A levegön sem alszik ott inkább mégjobban felélênkül és kukucskál mindent :) vagy ordit, tugdossa a takaróját, csapkodja a kocsit....
2013. ápr. 7. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a napirend vált be, amikor már a fiam is tudta mikor jön az alvás. Kb. két hétig tartott mire megszokta, de megérte! Mindig ugyanazt csináltam odamentem az ablakhoz besötétítettem, bekapcsoltam az altatózenét. Azóta már ölbe veszem és alsik is.
2013. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
10 óra körül kezd ásitozni, akkor megetetem, kezdi lecsukni a szemeit, de amint végzett az evéssel kipattannak a szemei, onnantól nyügös. Próbálom ringatni ülve/ állva/mászkálok vele/ babakocsiba teszem bennt tologatom /udvaron/utcán/ inni adok neki, enni, akkor már nem kér semmit. Kiságyban még soha nem aludt el csak ordit (fél perc alatt képes olyan szinten orditani, hogy ellilul a feje,muszáj kivenni)
2013. ápr. 7. 15:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h van-e napirendetek, de ha nincs legyen! Nagyon korán kel és későn fekszik babád és délután is keveset alszik! Kifárad eléggé, vagy nem éri túl sok inger? Az én lányom bár 1 éves, de reggel 7kor kel, este 7kor fekszik, napközben napi 1× 1,5órát alszik! mikor 7hós volt ugyan így kelés, csak napközben 2× 1,5óra és fekvés ugyan ekkor! Te ismered a babádat, minden gyerek más, de így általánosságban ezekre tudok gondolni, amiket írtam! :)
2013. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Idáig etetés közben aludt el, végülis most is, de már nagyon-nagyon nehezem. kb 2 hete csinálja ezt, elötte aludt 3x is, volt, hogy egyszerre 2 órát is és nem volt nehéz elaltatni se. Nem tudom mi lett vele.
2013. ápr. 7. 15:35
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt napirend, ami nagyon szépen müködött, mostanában borult fel minden, de nem tudom miért, nem történt semmi különös.
2013. ápr. 7. 15:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős, a napi kétszer kb. két óra alvásról áttért szintén a fél órára. Gőzöm sincs, miért. Segíteni nem tudok, de együtt érzek veled. :)
2013. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6. vagyok!


Akkor csak az alvás átállítás miatt csinálja, sok minden érdekli ezért nem alszik! Ez el fog múlni nemsokára... Kitartást!

2013. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!