Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám 1x alszik fél...

7 hónapos babám 1x alszik fél órát napközben. Miért?

Figyelt kérdés
Este 9-10 körül elalszik, reggel 5-kor kel, nappal viszont csak egyszer alszik, azt is kinkeservesen, órák hosszáig tartó altatás után, de akkor is csak fél órát :( Este is nagyon nehéz elaltatni. Látszik rajta, hogy álmos, de nem akar elaludni. Minden felkelti a figyelmét altatás közben, nem tud az elalvásra koncentrálni.
2013. ápr. 7. 15:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. ápr. 7. 16:08
 12/14 anonim ***** válasza:

Pedig le kellene tenni aludni!

Szerintem kipróbálhatnád egyszer, hogy megpuszilod délben mondjuk, és leteszed a kiságyába.

Ez a ringatós módszer nem jó, mert persze a kezedben jól érzi magát, de nem tudja kipihenni magát!

Ez komoly idegrendszeri kimerültséghez fog vezetni nála és nálad is!

Tedd le!

Ha üvölt 5 percig, akkor üvölt.

Ki kell ezt bírni, el fog aludni.

Vagy ha ezt nem akarod, akkor vidd el szakemberhez, de ő is napirendet fog javasolni, és azt, hogy ha törik, ha szakad, fejezd be a ringatást, és hagyjad aludni.

Ilyen idős babának már önállóan szépen el kellene tudnia aludni!

Bocs, ha kicsit keményen fogalmaztam, nem rosszindulatból.

2013. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem mindenkinél jön be a sírni hagyás.

3-szor próbáltam, a lányom nem aludt el, hanem vörös fejjel, patakokban folyó könnyel üvöltött, minden alkalommal kb. 15 percig bírtam, aztán azt mondtam elég, hiába ezt tanácsolta a védőnőm, nekem ez gyerekkínzás.

2013. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is azért írtam 5 percet,tovább én se bírnám...

Nem vagyok kegyetlen.

De megpróbálni érdemes, meg ez a hosszú altatás nem jó szerintem, le kell egyszerűsíteni a dolgokat!

2013. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!