Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szívetek szerint milyen,...

Ti szívetek szerint milyen, melyik gyerekülést vennétek meg babátoknak? Ha nem lenne anyagi korláta a dolognak?!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 18:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még csak 8 hónapos a lányom, most fogunk neki ülést venni. Egy Römer evolvát szeretnénk, azt néztük ki.
2013. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ugy látom nagyon egyhangúak a vélemények..


Igazából közvélemény kutatás is volt a célom,mert gyerekülés vásárlás elött vagyunk,és nagyon fontosnak tartom a biztonságos gyerekülést,pláne hogy sokat is megyek a babával,csak sajnos gözöm sincs melyiket vegyem neki...


A besafe nagyon csábító,nagyon jó dolgokat olvasok róla.

És az x3-mason gondolkodom,vaaagy a tobin.



A nővérem teljesen kivan akadva hogy képes vagyok ennyi pénzt "kidobni" egy gyerekülésért,mert az ő véleménye az ha balesetünk lesz tök mind1 hogy 20 vagy 60ezres ülésben ül a gyerek,egyik sem védi meg..

Az én véleményem az hogy ha egy 20ezresbe ül akkor 8napon túli sérülést is szenvedhet,ha egy 60ezresben akkor mondjuk 3napon belüli...de lehet én gondolkodom furán..

Egyébként ő pont az a kategória aki 200ezerért is vehetne ülést,de nem,neki inkább a külsőség a fontos..hogy pink és nagyon csajos legyen az ülés!


Ti mit gondoltok?

2013. ápr. 7. 21:35
 13/16 anonim ***** válasza:

Az ülés biztonság miatt kell ,ha az számít hogy néz ki akkor használja a lakásban dísznek,vagy hurcolja abba a gyereket sznob társaságba.

Én úgy vagyok hogy Isten ne adja hogy baj legyen, de a lehetőségeimhez képest ami rajtunk múlik megtegyük érte.

Annyi minden van amit nem tudunk befolyásolni, amit lehet azt maximálisan biztosítani kell.

2013. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én az vagyok aki jót is akart, de szépet is, ezért lett a ma i cosi priori xp


[link]


Most a második baba fiú lesz, es ehez csak rendelek majd egy fiús huzatot, valami narancs barnát, és máris mintha. Új ülésünk lenne:)))

Nagyon elégedett vagyok a ma i cosival, a hordozó, a 9-18, és most a 18-36 ülés is maxi cosi

2013. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is Besafe van,Cybex-szel is szemeztünk de nem minden kocsiban elég hosszú az öv hátul,hogy átérje,és nem minden gyerek szereti a védőpajzsot,ezért választottuk a Besafet.
2013. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a pénz szerencsére nem volt akadály,Römer ülése van a fiunknak-a pontos típusát nem tudom-meg vagyunk elégedve vele,és óriási volt a színválaszték is.
2013. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!