Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki viszonylag korán bölcsibe...

Aki viszonylag korán bölcsibe adta a babáját, hogy viselte?

Figyelt kérdés
Most kérlek ne gyertek azzal, hogy anyja mellett a helye stb. Mindenki kerülhet nehéz helyzetbe. Ma én. Holnap te. Szóval hogy viseltétek mint anyák? A baba? Muszáj keresnem egy állást. Most fél éves, 1 évesen gondoltam.

2013. ápr. 8. 19:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Előző hány órában mentél vissza dolgozni? Keresek vmit, de mellette heti 2 nap esti ugyhogy jövőre igy is ugyis menne legalább időszakosra 11 hótól. Én szeretnék dolgozni, szeretem nagyon, de el kell magam foglalni. A kasszába is jól jönne.
2013. ápr. 9. 12:43
 12/16 anonim ***** válasza:
Elvileg nyolc órában dolgozom, de nincs annyi, mert viszonylag kötetlen a munkaidő, de reggel olyan negyed-fél kilenc körül viszem be a bölcsibe, és fél négyre megyek érte. Szóval mondhatni azt, hogy egész napos. Annak monjuk nem látom értelmét ha délben elhoznám, mert déltől alszanak fél három-három óráig, és ha hazavinném akkor otthon is aludna, ha felkelnek uzsonna, és utána már ott is vagyok érte.
2013. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
le tudnád írni, hogy miből áll egy immunerősítő kúra?
2013. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a doktornő írta fel receptre, mert vényköteles amit mi szedtünk. Neve broncho-vaxom. 30 tasak van egy dobozba ára olyan 5-6 ezer között van. Ezt mi 30 napig szedtük, aztán 30 nap szünet kell. Majd 10 tasakot kell elszedni, és 20 nap szünet, majd ismét 10 tasak 20 nap szünet, és még egyszer 10 tasak és így 2 dobozzal kell megvenni. Szerintem nekünk bevált, bár ugye nem tudom, hogy mi lett volna ha nem szedjük be.
2013. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, magam is gondozónéninek tanulok estin, beszéltem egy bölcsivezetővel, mesélte, hogy most van egy 1 évesük, és már másnap ott akart aludni :) most még nem tudom elképzelni, hogy fél év múlva már beadjam. De sokat fog még addig változni gondolom :)
2013. ápr. 10. 08:03
 16/16 anonim ***** válasza:

köszönöm, felírom!

ezt lehet már 3 hósan is, vagy elég majd ha bölcsis lesz??

2013. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!