Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi házimunkát tudsz...

Mennyi házimunkát tudsz elvégezni, míg alszik a babád?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel az enyémek nappal nagyon keveset aludtak, az elejétől kezdve (1 hónaposan már végigaludták az éjszakát) ezért a házimunka végzése független volt attól, hogy alszik vagy nem. De mindenre jutott idő (250 m2 ház, kert, főzés...) Amikor már nagyobbak is vannak a kicsi mellett akkor végképp nem várhatod a munkával, míg elalszik
2009. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mosogatàs,vasalàs.

Ha felébred akkor vele porszivozok,màrmint nézi.

Felmosni este mosok,ha a pàrom itthol van.Szemetet leviszem,ha megyünl sétàlni.Mosni heti egyszer mosok,azt elintézem könnyen.

Portörlés,ablakpucolàs nincs....

2009. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most alszik,elmosogattam,levittem a szemetet.kitakarítottam a fördőszobát,felmostam a konyhát,kiteregettem a ruhákat,megcsináltam az ebédjét,előkészítettem a mi vacsinkat,most várom,hogy felébredjen és ebédeljen.De reggel amig fent volt,addig elraktam a brokkolit és a sárgarépát a fagyóba,hogy legyen télen is.akkor is mosogattam.beraktam a mosást.lehet azért tőlük dolgozni,csak mindig vigyelni kell őket,ő 8 hónapos,és itt bohockodik körülöttem.
2009. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mosás, mosogatás (géppel), ebből kipakolás, babának gyümölcskészités, főzelékkészités, meg most ugye itt ülök pl vasalás helyett............ Szóval a rövidebb dolgokra lenne időm, olyan 40-50 percet alszik 3-4x a kisfiam, de néha olyan jó igy kikapcsolni is.... És akkor már kapásból kevesebb az idő a házimunkára.... :) 6 hónapos lesz a kisfiam.
2009. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mosogatok, gyorsan felmosok. A mosógépbe bepakolok, az megy magától. Szárítót úgy pakolom le, hogy a kisfiam fekszik a nagyágyon, gyűrögeti a kutyusát, közben beszélek hozzá. Főzni akkor szoktam, mikor a férjem hazaér, olyan 1-2 óra körül itthon van. Addig ő van a picivel, bár ha alszik, akkor a férjem gépezik.

Vasalni régen vasaltam... jó lenne átválogatni a ruhákat, mert sok mindent kinőttünk már :( Szóval, ha nem vagyok lusta, akkor nagyjából minden meg van. Bár az én kisfiam egész jól alszik nappal (kopp-kopp).

2009. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most alszik másodszor, így most kicsit leültem a gép elé:-)

Köszi a válaszokat. A kisfiam kétszer alszik napközben. A délelőtti alváskor még több energiám van. Megfőzök vagy legalábbis odateszem az ebédet ,mosogatógépből ki vagy be, odateszek egy mosást, felsöprögetek, kiviszem a kukát max. ennyi fér bele. Ilyenkor délután viszont már semmihez sincs kedvem. 4 után már megyünk a nagyért az oviba, arra meg rá kellene pihennem:-)

2009. szept. 22. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!