Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. tudnátok segíteni ebben?

S. O. S. tudnátok segíteni ebben?

Figyelt kérdés
Kislányomra ma este nagyon rájött a köhögés. Meg van fázva, 5 hónapos, és nem gondoltam, hogy ez estére így elfajul, most beteg először. Férjem most küldtem gyógyszertárba, hogy azonnal hozzon valami, max. kérdezze meg a patikust, mit tud ajánlani, száraz köhögésre. Az ügyelettel már beszéltem, ők azt mondják, köptetőt semmiféleképpen ne vegyünk neki, mert evidens...de valami nagyon kéne, mert így szegénykém nem tud pihenni, kb. 5 percenként jön rá a köhögés, és már sokszor olyan fuldoklás szerűen. Előre is köszönöm ha valaki tud gyorsba valami használhatót mondani!
2013. ápr. 8. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Párologtass! Ha nincs géped, tegyél a radiátorra vizes törölközőt. Stodal szirupot adhatsz neki. Lándzsás útifű szirup csak 6 hónapos kortól ajánlott. Szellőztess sűrűn.
2013. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

A disznózsírt próbáljátok ki. Én is itt kaptam az ötletet, de egy csoda! Jobbulást a picinek!

2013. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A patikus megmondja mit lehet neki adni.

Én ilyenkor adtam neki folyamatosan a hagyma teát bár már 8 hónaposak voltak mikor elöször betegek lettek és így hirtelen nem tudom lehet neki adni vagy sem.

A lényeg a patikus megmondja mit lehet adni neki.Reggel pedig vidd orvoshoz vagy hívd fel a dokitokat hogy mit adj neki.

2013. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne oltoztesd tul semmikepp, ne takard be nyakig, a homerseklet ne legyen tul meleg. En akkor szoktam kohogni, ha nagyon kimelegszem (marmint ha kohogos betegsegem van), igy olyankor kicsit kitakarozom, megprobalom lehuteni magam. Mihelyt lehul a testem a kohoges elmulik. Talan segithet. Vizes rongyot logass a radiator fole, de ne tul sokat, nehogy tul paras legyen a levego.
2013. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A Stodal-t felírtam mint lehetőséget a férjemnek de talán megmondja a patikus, hogy az jó e vagy sem. Csak az a bajom, hogy elvileg az köptető és attól mégjobban fog köhögni, így is szegénykém annyira köhög,hogy nem bír pihenni sem. Holnap véletlenül pont van időpontunk a dokihoz reggel, mert vinnénk oltásra, na azt majd inkább később kapja meg, de csak mond majd valamit, mit lehetne neki adni. Félek, hogy kimerül a köhögésbe, vagy megfullad addig is. Hosszú az éjjel, és bár múlthéten látta őt a doki de nem mondott semmit a torkára se...
2013. ápr. 8. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:

miért nem viszed be az ügyeletre?

Istenem.. :(


ne kísérletezgess!

2013. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobban vagytok?
2013. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos, talán jobban van. Az orra már nem szörcsög, de még mindig köhög eléggé. Ma megvizsgálta a doki és ismét nem írt fel semmit neki, pedig elmondtam mindent, még kérdeztem is, hogy nincs-e valami köhögéscsillapító. De azt mondta, hogy inkább párásítsam be a szobát, meg ha nagyon köhög, nyissam ki az ablakot, takarjam be, és kicsit vigyem oda. Az ilyen Stodal-t és társait áll. nem is szabad 2 éves kor alatt adni, úgyhogy csak az idő az orvosságunk egyenlőre.
2013. ápr. 9. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2013. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én ebben az esetben megnézetném egy másik dokival!
2013. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!