Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik DM-es tápszert használnak...

Akik DM-es tápszert használnak válaszolnának 2 kérdésre?

Figyelt kérdés

Ma kapoott reggel a kislányom előszőr ilyen tejalapú tápszert(eddig Ha-sat ivott),ha nem látok rajta semmit(pöttyök,hasmenés...) akkor este kaphat rendes adagot ugye? Már kijött volna ha gond lenne a tejalapú tápszerrel?

Másik kérdésem,hogy nagyon habzott,amikor ráztam,valamit nem jól csináltam? Köszönöm


2013. ápr. 9. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ma adtam először dm-es tápszert a babámnak, ő délben megevett belőle egy egész adagot. Eddig mi is HA-s tápszert használtunk. A dm-es nagyon ízlett neki, remélem nem lesz baja tőle.

Egyébként nekem is nagyon habzott, úgy tűnik, ez ilyen.

2013. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már 3 hónapha ilyet adok a fiamnak, illetve bebát, ha akciós.

Semmilyen gondunk nem volt vele soha. Szereti, eszi. Ő sosem evett HA tápszert mondjuk, kezdetektől sima Bebát kapott 7 hónapos koráig.

Mindig habzik nekem is, ne törődj vele. Viszont halkan ajánlom hozzá a nagyobb, 3-mas vagy x-es lyukú cumit. :)

2013. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az nem rossz érzés neki,hogy konkrétan a habot szívja? Próbáltam már 3as cumit,másik tápszerrel,de fuldoklott tőle sajnos. :(
2013. ápr. 9. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy rossz nekik. Akkor jeleznék. Amúgy engem sem zavar a hab, ha mondjuk shake-et iszom. :)
2013. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!