Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s Jön a foga? Mit...

S. O. s Jön a foga? Mit csináljak? Egész nap csak sír?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányom, az első két fogával is szenvedtünk sokat de akkor a panadol, és az osanit hom. bogyó segített.

Most is jön valamelyik foga, de nem látom melyik, éjszaka félóránként visítva sírt fel, elég keveset aludtunk,reggel hőemelkedése is volt, kicsit a hasa is megy, tipikusan fogzós savanyú szagú a kakija.

Egész nap csak sírdgoált, de a panadol nem használ, nurofentől fáj a hasa, dologél egyenlő a 0-val, dentinox-ot mai adagot már elhasználtuk.


Mit csináljak vele? Éjszakára legalább mivel csillapíthatnám a fájdalmát?


2013. ápr. 9. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hasonló tünetei vannak a kislányomnak, akkor éjszakára Viburcol kúpot szoktam neki adni. Az is homeós. Nekünk eddig mindig bevált.
2013. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van cataflan csepp kifejezetten babaknak. Azt probald meg legalabb ejszakara nekunk bevalt :)
2013. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a kúp tényleg jó, és Osanit golyócskák!!!!!! 7 szem akár 15 percenként!!!!!Tuti!!!!
2013. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 7 hónapos.Igaz nem szenved ennyire..még.De nekünk is Viburcol kúp van.Meg éjszakára adtam még neki egyszer Naturlandos lázcsillapítós kúpot

,mikor volt egy kis láza,nekünk az is bevált.

2013. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!