Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PELENKA Létezik olyan pelenka...

PELENKA Létezik olyan pelenka amely nem durran szét éjjel a sok pisitől?

Figyelt kérdés
A kisfiam éjjel kb egy liter teát iszik plusz a tápszert este. Lefektetes előtt mindig kicserelem de 21-7 óráig egyszerűen szétdurran a pelus és minden reggel szedegetem a zselés golyospisis pelenkadarabokat.

2013. ápr. 9. 16:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem cukros. Nincs baja a verkepe rendben. nincs meleg a szobában

En is iszom éjjel, szerintem ez nem akkora probléma

Gyerekként rengeteg folyadékot megittam en is, apja is

Amúgy addig sír míg nem kapja meg a cumisuveget, néha vizet rakok csak bele de nincs különbség

2013. ápr. 9. 17:29
 12/20 anonim ***** válasza:
Értem, hogy addig sir, amig meg nem kapja, emiatt mondom, hogy tölts mindig egy kicsivel kevesebbet. Saját magad miatt, mert ha szobatisztaságra neveled, akkor bajban leszel. Bár te tudod, ha akarsz éjjel 5-6x kelni pisilés miatt. Nálunk a fiam vacsira mondjuk 1,5 deci tejet iszik (3,5 éves), éjjel nem iszik, mégis kel éjjel pisilni. Ha nem viszem el pisilni, amikor felébred éjjel, akkor bepisil.
2013. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
De végülis az is megoldás, ha tartani akarod ezt a nagy itatást, hogy többször pelusozod éjjel. Ha nagyobb lesz, akkor úgyis kelsz vele wc vagy bili miatt, adj rá éjjel 2-3x pelust.
2013. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Rengeteg az egy liter tea! Nagyobb pelenka is megoldás lehet, de párásíts és inkább vizet adj neki!
2013. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a vízből is megissza
2013. ápr. 9. 20:47
 16/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fogsz olyan babáknak való pelenkát kapni, ami ezt kibírja. Esetleg gyógyszertárban, vagy gyógyászati segédeszközboltban érdeklődhetnél olyan pelenkáról, amit nagyobb beteg gyerekeknek, vagy felnőtteknek (öregeknek) készítenek speciális céllal. Ez csak egy ötlet, nem tudom azok milyenek és méretben jók-e. (Csak zárójelben jegyzem meg, mert nem ez volt a kérdés, hogy egyáltalán nem egészséges, hogy ennyit iszik a fiad éjszaka. Lehet betegség jele is, de ha csak rossz szokás akkor okozhat betegséget később.)
2013. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Igen ezt már mondták páran, a vérképe rendben.

Nem tudom hogyan lehetne róla leszoktatni

Ha nem kapja meg addig nem alszik, na meg mi sem :-(

2013. ápr. 9. 20:57
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tudok ebben tanácsot adni, de én a helyedben beszélnék a védőnővel és a gyerekorvossal. Biztos találkoztak már ilyen esettel, hátha tudnak valami ötletet a leszoktatásra. Én csak annyit tudok, hogy az én 8 hónaposom 10 órát alszik éjszaka egyhuzamban és egy kortyot sem iszik, pedig nappal szívesen iszik tápszert és vizet is. Reggel felkelés után is rögtön iszik, ha megkínálom, de éjszaka még ha megébred akkor is visszaalszik ivás nélkül.

Nem vagyok orvos, de szerintem ez a veséinek nem túl jó hosszú távon.

2013. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az ok, hogy az általános vérképe rendben, de vizsgálták már közvetlenül emiatt, hogy ilyen rengeteget iszik? Az éjszakai 1 liter már nem csak simán soknak számít, hanem kórosnak, ha eddig nem említetted a gyerekorvosnak, akkor mindenképpen kellene.

Amúgy a pelenka gondra szerintem csak az lehet a megoldás, hogy éjszaka, amikor felkelsz megitatni, akkor kicseréled a pelust is.

2013. ápr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ez az h nem kelek fel mert az üveg mindig mellette van, nem lett raszoktatva és mégis iszik vagy csak egyszerűen játszik az üveggel

Nem tudom lehet tuloztam az egy literrel lehet kevesebb mert sokszor van hogy nem kér másikat akkor elég neki a 350 mles üveg is

2013. ápr. 11. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!