Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rotavírus elleni védőoltás...

Rotavírus elleni védőoltás után mennyire lesz beteg a baba?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni?

2013. ápr. 10. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mert mi k.b. 3 hónappal lecsúsztunk róla u.h. sikeresen meg is kapta a rotát - na az nagyon nem volt vicces hét, nehezen tudom elképzelni, hogy az oltás rosszabb lenne mint a betegség.
2013. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

igen érdemes.az én kisfiamnak egy este hőemelkedése lett tőle,37,5.más semmi baja nem volt.hozzáteszem a kötelezőktől jobban felszökött a hője.

én minden nem kötelező védőoltásról kikérem az orvos javaslatát!

Megkérdezem tőle hogy ha a saját gyerekéről lenne szó beadatná-e.És azt mondta a rotát mindenféleképpen,mert nagyon-nagyon beteg lehet a baba ha elkapja.(Kórház meg minden)

2013. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

semennyire...


Fiam megkapta szerencsére tavaly februárban bekerültünk kórházba ismeretlen eredetű lázzal fél éve tartott.


Hál istennek pont rota járvány volt és beraktak a gasztro osztályra külön szobába (mert csak ott volt hely, hurrá!!) de hát ugye a levegő egy és ugyanaz. Fürdő meg csak a rotások szobájában volt..

Én bent megfertőződtem haza könyörögtem magunkat mikor kiderítették mi a baja a Fiamnak, itthon elkapott teljesen a rota...

A fejemet képtelen voltam megemelni mert mindenem fájt és hánytam, f.stam szószerint...

1 pohár víz sugárba jött ki mindenhol...

Fiam egyszer volt wc-n hasmenéssel. Rettegtem, hogyha ő is elkapja mi lesz mert napi 16 órát aludtam, de őt szerencsére teljesen megvédte az oltás, Mama meg ellátta addig a Fiam (főzött etette mosott aztán Apa hazaért és váltották egymást)...

Kegyetlen betegség! Felnőttként elkapni iszonyat rossz volt, mi lenne ha gyerekem is megfertőződik még pluszba azt nem tudom... Mindenképp megéri beoltatni ellene!

Kiszáradás meg azért van mert amit lenyel valahol már jön is ki 2 percen belül... Olyan iszonyat fájdalom a gyomorban hogy ha felálltam szinte leütött a lábamról... Ezt elmondani nem lehet de csak összehasonlításképp én nem kértem szülésnél semmilyen fájdalom csillapítót és kibírtam (nem vigyorogtam) de ez fájt...

2013. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy érted magától az oltástól? Attól semmi baja nem volt a lányunknak.
2013. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az influenzához tudnám még hasonlítani azt biztos kaptátok már el...

Na az egy reggeli rosszullétnek számít a rotához képest

2013. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, az érdekel, hogy magától az oltástól mennyire szoktak a picik betegek lenni. Valahol azt olvastam, hogy két napig is lázas volt a baba. Olyant is hallottam, hogy egyszerűen kibukta, mivel szájon át beadandó.
2013. ápr. 10. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekunk semmi nem volt es etetes elott kellett vinnem, hogy ne legyen telepocakkal es ne bukja esetleg vissza... 20 ezres bufi... Utana ultem vele hogy ne razodjon a poci
2013. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2013. ápr. 10. 11:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem volt, ismétlőnél sem. És mivel mindent megkóstolok amit a gyerekem szájába adok, ezt is megkóstoltam (megnyaltam a végén a fecskendőt) még finom is :)
2013. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor jó! :) :)

Most már nyugodt szívvel adatom be a kislányomnak!

Mégegyszer köszi a válaszokat!

2013. ápr. 10. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!