Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rotavírus elleni védőoltás...

Rotavírus elleni védőoltás után mennyire lesz beteg a baba?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni?

2013. ápr. 10. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi beadattuk és egyáltalán semmi baja sem lett utána.

Az én gyerekem az egyiket végig ordított mert pont alvás idejében kaptunk időpontot a dokihoz és már nagyon nyűgös volt, de a doki valahogy így is be tudta adni a szájába üvöltés közben...

2013. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%
Én NAGYON megbántam h beadattam!!! Két hétig volt tőle brutális hasmenése, jártunk a sürgősségire, és azóta hasfájós!! Addig, vagyis 2 és fél hónapos koráig soha nem sírt, kiegyensúlyozott nyugodt baba volt, az oltás után mintha kicserélték volna, azóta minden nap sír... Még lenne két része az oltásnak azt nem fogom beadatni pedig ki van fizetve.
2013. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ikrisz999 válasza:
12-es mi lett a hasfájással? Mi is beadattuk az első részét 6 hetesen és iszonyat 2 hetünk vont utána. Hasmenés, hasfájás, étvágytalanság... bár nem tudjuk biztosan, hogy a rota oltástól volt e, ezért nagyon gondolkozom, hogy a másodikat be merjem e adatni...
2019. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!