Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 évessel elmennétek thaiföldre?

2 évessel elmennétek thaiföldre?

Figyelt kérdés

Vagy aki volt hosszú repülőúton 2 évessel, hogy viselte az utat és a kint létet? Februárba mennénk, akkor lesz 2 éves!

Mivel foglaltátok le, foglalnátok le a repülőn?


2013. ápr. 11. 13:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

4-es vagyok megint


Így azért lehet bevállalnám, de tényleg fokozottabban oda kell figyelni a gyerekre. Nem bántásból írtam, tényleg. Mi is minden évben megyünk ázsiai országba, és eddig én még mindig benyaltam a hasmenést, pedig nagyon figyelek. Úgy látszik akkor mégis velem van a baj... :D :D :D

Javaslom a popsitörlőt mindig magatoknál tartani, mert nála még azért az is bejátszik, hogy mindent megfogdos, kezét meg a szájába veszi. Nem lehetetlen végül is, de én ettől függetlenül félteném az ennyire pici gyereket. De ezzel nem bántani akarlak, nem vagyunk egyformák, én amúgy is kicsit túlaggódós vagyok gyerekfronton. :)

2013. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Nálunk volt kézfertötlenítö gél, és eldobható rongy is.

Mi amúgy is sokat utazunk, mert frankfurtban élünk, így a gyerek a hosszú úthoz hozzá volt/van szoktatva.

Idöeltolódás azért nem számított, mert a meleg levegö teljesen elnyomta. Akkor már csak 1x aludt, de egyböl 2x aludt. Simán a pálmafák alatt a nyugágyon aludt délelött.

Èn vittem neki hipp bébi menüket, de egyet sem bontottunk fel, mert szuper ételek voltak amiböl neki is tudtam szedni. Nálunk alap volt az all inclusive, gyerekkel csak arra mennék megint. Az összes bébiételet a felszólgálonknak adtuk, neki is volt egy kisgyereke, és olyan rendes volt.

Lányom imádta azt, hogy még az étterem alja is homokos volt, így egésznap homokozhatott. Èn vettem új homokozó dolgokat, hogy ne a koszos otthonit kelljen elrakni, és ott hagytuk szintén a pincérnek, hogy ne kelljen haza cipelni.

2013. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 és fél éves fiammal épp egy csodás tengerparti nyaralásra indultunk volna, mikor a kisfiamnak bélösszecsúszása lett (vírust kapott egy 5*-os szuper wellnessben), ami elég nagy riadalmat okozott. Persze a nyaralás elmaradt, ő kórházban 2 napig, de szerencsére spontán megoldódott a dolog. Amit akkor átéltem, hogy lehet műtétje lesz, stb. senkinek nem ajánlom. Az ottani főorvos mondta, hogy gyerekeit 3 éves kor alatt semmi esetre nem vinné külföldre, de tegyek belátásom szerint. Most a picivel eszembe nem jutna külföldre menni, csak Németo-ig. Tudom bármikor előfordulhat bárkivel bárhol, de ha belegondolok, nem bízok az ottani egészségügyben annyira, mint Európában.
2013. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!