Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek babazsúrba...

Ti elmennétek babazsúrba úgyhogy szörtyög és kicsit köhécsel a babád?

Figyelt kérdés
3 és fél hónaposak vagyunk, két hete tart a szörtyögés, nem volt láz. a doki szerint "csak" megfázás. tiszta a tüdeje, nem piros a torka. tegnap néha köhög. ma megvagyunk hívva babazsúrba hasonló korú babák közé. nem tudom eldönteni, hogy menjek-e. félek hogy a többi anyuka csúnyán nézne rám

2013. ápr. 12. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi képpen. Hátha fertőz.
2013. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En csúnyán néznek rad, ha igy elhoznad a gyereket....
2013. ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEM!!!!!
2013. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem!! Meg a csaladot se latogatnam meg.
2013. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kevesen tudják, hogy bizony a megfázás is vírusos eredetű......hát én kiakadnék az biztos, ha hozzám egy takonytól szörcsögő gyereket hoznának, sőt, megkérném anyut menjen haza szépen.....gondolom te sem szeretnéd, ha így vinnének hozzátok valakit az egészséges gyerkőcöd mellé.
2013. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5ös, vírusos vagy bacis:)

Egyébként, én sem vinném el és, ha valaki betegen hozná el a babáját vagy gyerekét a zsúrra hozzánk, én is csúnyán néznék...

Bár én előtte mindig megkérdezem, hogy tuti nem beteg senki:)

2013. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. És én is csúnyán néznék rád, vagy arra aki a beteg gyerekét elhozza.

Sógornőmre is iszonyúan haragudtam, hogy a férjem szülinapjára elhozta a gyerekét (10 éves), aki köhögött végig, és vagy 40 zsebkendőt elhasznált 2 óra alatt. El se vitte orvoshoz, mert 2 nap múlva jól volt. Ja, az én lányom (15 hós volt akkor) meg olyan beteg lett, mint még soha. 39 fokos láz, mindkét orrjárat úgy tele, hogy nem kapott az orrán levegőt egyáltalán, 2 hétig gyógyszereztem a gyereket, orrot szívtam fél óránként, a gyógyszer "csak" 5eft volt... Szívem szerint haza zavartam volna, de csak finoman megjegyeztem, hogy legközelebb ne jöjjenek, ha akárki is beteg. Az ő véleménye szerint a megfázás nem fertőz... Kíváncsi vagyok, ha a lányom meg lenne fázva, ő örülne e neki, ha elvinnénk hozzá a kicsit, had fertőzze le az ő babájukat (1hós)...

2013. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!