Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és milyen módszerrel...

Mikor és milyen módszerrel kezdtétek el a szobatisztaságra való szoktatást?

Figyelt kérdés
Azok tapasztalataira lennék kíváncsi, akik NEM AZT AZ ELVET VALLJÁK (a vita elkerülésének érdekében), hogy a gyerek 2-2 és fél éves koráig nem áll rá készen.
2013. ápr. 12. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Mi kb. 3 hete kezdtük el a bilizést, most lesz a fiam 8,5 hónapos. Mivel hideg volt még akkor előbb felmelegítettem a bilit a radiátoron, így nem kezdett el sírni, hogy hideg a bili. Pár alkalom után pedig már ment simán. Minden evés után rátettem (és mai napig teszem) egy picit. Szinte mindig van pisi vagy kaki. Mikor legelőször belekakilt és megmutattam neki, akkor elkezdett tapsolni :) Mára már odáig fejlődött, hogy jelzi, hogy kakilnia kell, mert ilyenkor nem eszik tovább. Ráteszem a bilire, kakil és utána befejezi az evést is. Annó velünk is így csinálták és 1,5 évesen már szobatiszták voltunk. Bármi kérdésed lenne még, írj nyugodtan!
2013. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Wow ilyen korán lehet már! Nem is gondoltam volna.
2013. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
en 11hosan tettem ra, 13hos kora ota csak bilibe kakil es azota szol is ha kell. Alvasok elott es utan megy bilire, ilyenkor alltalaban pisil is. Most varom, hogy noljon a hugyholyagja, mert fel orankent pisil meg, igy nem tudom allandoan elcsipni, ha pisilnie kell. Allitolag ez ugy masfel eves kora utan lesz. De mar volt hogy pisinel is szolt. Szerintem neki is sokkal jobb, hogy nem keni szet a kakit az egesz popsijan, magamrol nem is beszelve, hogy eleg egy ket WCpapir es mar tiszta is
2013. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
2 évesnél előbb nem állt rá készen, de ezt is vallottam.. Meg tudják olykor olykor csinálni, de nem érettek rá, utána gyakran bepisilnek, kudarcélmény...Utána 2 héten belül szobatiszta lett, ő kérte(!) a bugyit, ezt megvártam!!!Nem adtam rá pelust napközben, majd éjjelre sem később...
2013. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!