Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreimnek mi legyen a neve?...

Ikreimnek mi legyen a neve? Egyik Stella lesz. (Kislányok)

Figyelt kérdés
Még egy lány névre lenne szükségem.
2013. ápr. 12. 11:54
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Én amiket írtam adtam volna a lányomnak de az apukának nem tetszetek.(Amira,Ninetta)Így a lányunk Lora lett.
2013. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Nadin is szép.
2013. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

nem tudom én kb 1,5 perc alatt eldöntöttem a férjemmel a kisfiam nevét,más véleménye sosem érdekelt,azt pedig hogy fogják-e becézni,azt valóban nem te döntöd el.Szomszéd kisfiút Csabának hívják,anyukája rászól arra aki azt mondja neki hogy Csabi,vagy Csabus...stb.Most lett iskolás,erre azt a becenevet kapta a társaitól hogy:Paprika...mert mindig bevörösödik a feje.Anyuci tépi a haját,de nem tud mit csinálni...

Könnyen át lehet esni a ló túlsó oldalára,mikor már annyira agyalnak egyesek a neveken,hogy a végén lesz egy röhejes neve a gyereknek,amit felénk általában a kisebbség választ,pl ilyen a Lauretta is... vagy mit írtál.Feláll tőle a szőr a hátamon...

2013. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Elina,Ida,Iringó,Roberta,Florentina,Janka,Violett,Viola,Liza,Eliza,Lea,Zsanna,Glória,Emma,Amina,Léda,Inez,Loretta,Ninetta,Adelina,Marina,Mirella,Lola,Lina,Leona,Evelin,Amarilla,Szandra,Karina,Médea,Georgina.

Bocs,hogy össze-vissza irtam,ennyit tudtam hirtelen összeszedni neked:)

2013. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Iringó....:-D

jájjjj csak azt neeeeee!!!!!

2013. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
:)
2013. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Számomra egyértelmű: Eszter:)

Stella, Eszter, mindkettő jelentése csillag.

2013. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Tudom, h nehéz a névválasztás, de ne itt várj választ! Neked/nektek kell tetszeni, hiszen a ti babáitok lesz nem a miénk!
2013. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Semmi kép ne add a te nevedet,inkább válassz mást!

Az egyik ismerőseim is lány ikrek,és az egyik az anyja nevét kapta,a másik meg nem,hát volt is belőle gond...

Viszont a Karolina nekem nagyon tetszik.Őket sokféle képpen lehet hívni: Kari,Lina,Lini,Linácska stb..

2013. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Petra,Viktória,Réka,Hanna,Lilla,Panna,Helga
2013. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!