Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos oltás után mindenk...

Két hónapos oltás után mindenki ad be lázcsillapitot? én még nem adtam eddig még nem lázas /reggel kapta/

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 13:09
1 2
 11/18 krisztivan ***** válasza:
Sose mondta a dokija hogy előre adjak neki gyógyszert:-( Ezt nem is értem,hiszen ha nincs baja mire kapna lázcsillapítót. Csak a 15.hós oltás után lett lázas,1x kellett csillapító és ennyi.
2013. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a semmire adni. Én sose adtam, és soha nem is lett lázas a fiam, egyik oltás után sem.
2013. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Az enyém ma kapta a 3 hós oltást.Mondta a doktornő most is,hogy ha hazaértem kapjon egy kúpot,illetve este lefekvés előtt még egyet.Megkapta,este is megfogja!

Hisz,ki vagyok én,és kik vagytok ti,hogy felülbíráljátok,és nem úgy cselekedtek ahogy az orvos mondja???

Ha meg baj van,akkor sírtok..a gyerek meg szenved!

2013. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Jó tudni,hogy az anyukák ennyire semmibe veszik az utasításunkat!!!

Egy gyermekorvos

2013. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 krisztivan ***** válasza:
Mint írtam SOse mondta hogy Előre adjak neki gyógyszert.Ha lázas lesz akkor adjak neki lázcsillapítót.De mivel nem volt lázas ezért nem is adtam.Szerencsére a Mi dokink ért a munkájához és tudja értelmezni az olvasottakat is:-)
2013. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem is önre céloztam,hisz akinek nem inge...

De úgy látom,hogy az esetek 90%-ban a saját fejük után mennek a szülők!

2013. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy 13-as és 14-es is 73%-os...csak 13-asban még nem gyermekorvos.


Amúgy egy felelősségteljes orvos sem mond olyat (szerencsére a mienk sem), hogy megelőzésre adjunk lázcsillapítót, főleg egy 2 hónaposnak, főleg, hogy nagyon sok gyerek nem lázasodik be oltás után. Nyilván az ember odafigyel ilyenkor jobban a gyerekre, méri is a hőmérsékletét, és ha elkezd felkúszni akkor lehet intézkedni. Addig felesleges gyógyszerrel terhelni a pici szervezetet.

2013. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Az kisfiam ma kapta meg du-án 2kor a 2hós oltást. A dokim azt mondta este adjak neki egy kúpot, ami nyugtatja is és van benne fájdalom csillapító. Én adok neki.


Off: kedves kérdező mennyit mértek a babádnál. Súlyra és hosszra? Csak érdeklődőm))

(

2013. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!