Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hátról hasra fordult és azóta...

Hátról hasra fordult és azóta felfordult az életünk. Nektek is így volt?

Figyelt kérdés

Kisfiam hátról hasra fordult. Azóta folyamatosan ezt csinálja. Persze hason meg nyüszít, hogy fordítsam vissza. Egy percre nem tudok kimenni a szobából, mert azonnal fordul. Ezzel nincs is gond DE épphogy most tanult meg szépen elaludni maga a kiságyban. Viszont most leteszem és azonnal hasra vágja magát és nem tud elaludni :(. Éjszaka is csak magam mellett tudtam elaltatni, úgy hogy útját álltam a forgásának.


Azt sejtem, hogy neki ez nagy dolog és nem tudja még igazán feldolgozni ezért forog automatikusan. Nálatok is így volt? Mi volt az altatással? Nehezebbek lettek az altatások? Köszönök minden tanácsot.


Egyébként meg nagyon örülök, hogy megfordult :). 4,5 hónapos


2013. ápr. 18. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd egyedül küszködni, akkor is ha sír. Ne fordítsd vissza. Rövidesen rájön, hogy tud újra megfordulni. Ne vedd magad mellé, mert erről nem fogod leszoktatni.

Néhány éjszaka rosszabb lesz, de rövidesen helyreáll a rend.

2013. ápr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj első válaszoló, de te mindig ilyen válaszokat adsz, hogy hagyja sírni az anya a babáját! Tipikus a válasz, ezért felismerem, mert nekem is adtál hasonló válaszokat!

Kedves kérdező! Ne hagyd sírni a babásat, mert majd később úgy fogja érezni, hogy nem számíthat senkire! Amikor a kislányom először átfordult, ő is egész nap azt gyakorolta, de az altatásokkal nem volt gond. Ő inkább a hátára szeret fordulni, alig tudom hason tartani, szinte egyből visszafordul. 8,5 hónapos.

2013. ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 4,5 hónaposan fordult először hátról hasra ő utált hason lenni. Ugyanez volt nálunk letettem háton egyből hasra fordult mire elléptem volna a kiságyától már sírt szinte üvöltött mert nem szerette. Volt hogy nem fordítottam egyből vissza..aztán pár nap alatt megszokta azóta 6 hónapos lesz napok múlva és imád hason lenni és már 3 hete vissza is tud fordulni :)

türelem meg kell szoknia hason is elvégre úgy azért kicsit nehezebb tartania kell a kis fejét,mellkasát

2013. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Most a reggeli altatásnál nem fordítottam vissza, sírt 2 percet és elaludt. Talán rájön majd, hogy nem rossz ez így se. Persze hosszan nem hagyom sírni, soha nem is hagytam.


Minden korszaknak megvan a nehézsége :)).

2013. ápr. 18. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!