Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hónapos. Kb.2...

Kislányom 5 hónapos. Kb.2 hete csökkent az étvágya, csak 100-120 ml tápszert eszik. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
és ezen kivül mit? az enyém 6 hós,reggel-este 250-250ml-t eszik meg a többi étkezés terjpép,gyümölcs,főzelék,tea..
2013. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos korban van egy növekedési ugrásuk a babáknak lehet azért eszik kevesebbet. Vagy a meleg miatt.


Az én fiam egy hét múlva lesz 6 hónapos 3 napja kevesebbet eszik a szokásosnál de ugyanezt csinálta 3 hós kora előtt akkor is volt növekedési ugrás.


Szerintem ne ijedj meg nálunk ez 1 hétig tartott akkor remélem most sem tart tovább :S

2013. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is 5 hónaposan csökkent az étvágya a tápszerre, mert megismert finomabb ízeket. Gondolom már hozzátáplálsz Te is. Ha nem csökken a súlya, akkor nincs gond.
2013. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már elkezdtük a hozzátáplálást:) Már kap gyümölcsöt, keksszel, tejpépet és gyümilevet, de még nagyon az elején járunk.... Tízóraira vagy uzsonnára szoktam adni neki, utána pedig kap tápszert.

Ma például tízórainál gyümi után 40 ml tápszert tudtam csak adni neki. Ez volt 10.30-kor. Azóta most ébredezik. Akkor csak nem lehet olyan nagy gond, ugye?

Egyébként mikor váltható ki egy étkezés gyümölccsel szerintetek? Nagyon szereti, de még nem merem túlzásba vinni...

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. ápr. 18. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kislányom is 5 hós, és nálunk is ez van, hogy keveset eszik. Legalábbis 3 hónaposan többet evett, mint most.napi kb. 700-750 mili tej/tápot eszik. Én sem tudom hova tenni, de jó kedvű, semmi nem utal arra, hogy éhes lenne. Mi még csak kóstolgatunk egy hete.
2013. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!