Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van olyan hogy korai?

Szerintetek van olyan hogy korai?

Figyelt kérdés
kisbabám 2.5honapos .ahogy hasra teszem rögtön a hátára fordul,a védönő szerint ez korai.mi az hogy korai?

2013. ápr. 19. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fiamnál ugyanez volt, pár hetesen hasrók hátra fordult. Ez még nem tudatos, izomfeszesség állt a háttérben. Ölben tartva nem feszíti hátra magát? Én elvinném dévényeshez állapotfelmérésre mindenképp. Az ortopédián nem foglalkoznak ilyesmivel, ott csak a csípőjét nézik. Ha nincs gond szuper, de ha feszesek esetleg az izmai, minél korábban érdemes foglalkozni vele.
2013. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem ne aggódj. Az én kisfiam 2 hónaposan fordult először hasról hátra könyöklésből, rá két hétre simán hasról is ment. Látszik rajta, hogy tudatos, mert abban a két hétben mindenáron kereste a módszert, hogy hogyan tudna átbillenni. 3, 5 fél hónaposan már hátról is ment neki hasra. Szóval nem hiszem, hogy baja lenne, azért tud így forgolódni. Most 4 hónapos, és pont ma jött rá, hogy haladni is tud így, ha fordulva megy :) Nagyon aranyos volt.

Szóval szerintem ne aggódj, vannak babák, akik korán csinálnak mindent. Ja, és anyukám mondta, hogy én is 2 hónaposan fordultam meg először, szóval látszik, hogy az én babám :). És nekem sincs semmi bajom. 5 hónaposan ültem, másztam, 6 hósan felálltam és 10 hónaposan magamtól, kapaszkodás nélkül mentem. Ha kisfiam így folytatja, ő is így fog. Nem kell aggódni! Most nekem is csak bogarat raktatok a fülembe, hogy baj van...:)

2013. ápr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon köszönöm ,már tényleg aggodtam,utána is néztem a dolgoknak,hál Istennek a "jelek"közül semmi nem jellemzi.
2013. ápr. 20. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!