Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmegy a tejem ha belázasodok?

Elmegy a tejem ha belázasodok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A láztól nem, de én pl bekerültem magas láz miatt a kórházban és a lázra adott gyógyszerektől teljesen elapadt. Az orvosom azt mondta, hogy 38fok felett már ne szoptassam.
2013. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem megy el a tejed, és betegen is lehet, sőt KELL is szoptatni. Átkerülnek az immunanyagaid a tejbe, így a baba védve lesz, ha esetleg meg is betegszik, sokkal kevésbé, mint más)

Paracetamol és ibuprophen tartalmú lázcsillapítót pedig szoptatás alatt is lehet szedni. (Akkor megy el, ha nem szoptatod, mivel nem éri inger)

2013. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy el, és igenis szoptass, a baba megkapja a szükséges ellenanyagokat a tejeddel, és erősödik az immunrendszere. Ne szedj olyan lázcsillapítót, ami árthat a babának, inkább homeósat, vagy hűtőfürdő.
2013. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mért menne el?? És miért ne lehetne szoptatni lázasan?!?!


Mekkora hülyeség! Akkor nem lehet, ha olyan gyógyszeres kezelés kell, ami mellett nem lehet, de az nagyon ritka.

2013. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A betegségem miatt tudtam csak 7 hétig szoptatni a kislányom, magas lázam volt, antibiotikumot szedtem, nagyon rosszul voltam. Fejni sem volt erőm az állandó láztól meg fejfájástól, a tejem el is apadt, de már előtte is kellett tápszer kiegészítés, a betegségem meg rátett egy lapáttal sajnos.
2013. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem meg el, sőt szoptass, ahogy mások is írták. Ne hallgass az orvosra, ha az ellenkezőt mondaná is. Nekem kétszer volt hőemelkedsem, 1 napos megfázástól, de szoptattam volna lázzal is, mert ismerős tapasztalt anyukák mind ezt mondták.
2013. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!