Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám nem akar...

4 hónapos babám nem akar tápszert enni mit tegyek?

Figyelt kérdés

4hónapos múot a babám, 3.5hónapos korába kezdtük el kostolgatni az almalevet 2-2.5 hete kap rendesen pépet és kész kínszenvedés 3napja hogy tápszert egyen.egyszerüen megérzi az ízét és elkezd sírni.

Védőnöhöz jövöhéten megyünk de nem segítőkész és egyszer ezt mondja egyszer meg azt nem lehet kiigazódni hogy mit is akar. Válaszaitokat előre köszönöm


2013. ápr. 22. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
de miért kell a tápszer? vagy eleve tápszeres?
2013. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másfél hónapos kora óta tápszeres 2hónapos volt mikor már csak azt kapot
2013. ápr. 22. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán meg kellene próbálni másik tápszert, hátha azt elfogadja...vagy ha minden kötél szakad, tejpépet kanalazni, ha úgy megeszi. Pedig gondolom azért még neki is fontos és kell, az ölben cumizás, hiszen még pici...

Illetve az is lehet, hogy csak pár napos hóbortja ez, és pár nap múlva gond nélkül megissza a tápszerét is. De nem irigyellek :( nekem volt egy időszak, hogy semmit nem fogadott el cumisüvegből, csak cicizni akart, de a tápláléka 90%-a cumisüvegből érkezett...szóval átérzem, hogy milyen lehet azt látni, hogy nem eszik a babád!

Türelem és kitartás, idővel biztosan változni fog! Addig is próbáljatok más, akár ízesített tápszert, vagy ha az nem, akkor tejpépet.

2013. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a tápszert mindig megette, de cicizni nem akar 3 hónapos kora óta. Cumisüvegből persze megitta...

A gyerekorvos azt mondta, hogy ki kell próbálni több tápszert, hogy melyiket szereti. Az enyém Milumil HA start+ optimát kapott, azt szerette, azt kap most is. Beba-t is próbáltuk, azt is szerette. Szerintem kérdezd meg a gyerekorvost.

2013. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:

Az én fiaim akkor sírtak tápszernél, amikor nem jött eléggé a cumiból. Az is teljesen úgy nézett ki, mintha csak megkóstolnák. Rögtön köpték ki a cumit és sírtak.

Nagyobb lyukúra váltottunk, és újból gond nélkül ették.

2013. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!