Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti jeleztétek volna az apukána...

Ti jeleztétek volna az apukának a játszótéren, hogy ez nem biztos, hogy elegendő?

Figyelt kérdés
Ma kint voltam a kislányommal a játszótéren és egy apuka volt kint a 2 év körüli kislányával. Ami feltűnt, hogy a kislány mezítláb!!! volt. Mindez este 6-kor. Én végülis nem szóltam, mert az ő gyereke, de aztán rájöttem hogy lehet, hogy egy apuka ilyen téren kicsit 'figyelmetlenebb', és kedvesen rá kellett volna világítani... Ti szóltatok volna?
2013. ápr. 22. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem, semmi közöm hozzá. Az apuka biztos nem komplett idióta, csak feltűnne neki, h fázik a saját gyereke.
2013. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Engem is elgondolkodtat, hogy hányan fröcsögtek arról, hogy miért nem tett senki semmit a másfél éves éhen halt kisfiú környezetében, miközben ők sem tennének semmit, ha valami olyasmit tapasztalnak, hogy a szülő nem cselekszik helyesen.

Tudom, nagyon nem egyforma horderejű ez a két dolog, de tényleg elgondolkodtató.

Az én férjemre pl. jellemző a feledékenység, figyelmetlenség a gyerekkel kapcsolatban, vele is előfordulhatna bármikor, hogy nem tűnik fel neki, hogy fázik a gyerek, vagy esetleg be van kakilva, én örülnék, ha valaki ilyenkor figyelmeztetné amikor én nem vagyok ott.

Lehet, hogy tényleg nem volt hideg, és nem fázott a gyerek, de lehet, hogy az apuka szimplán csak nem vette észre, hogy mezitláb van a gyerek.

2013. ápr. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha a gyerek any anyjával van, akkor is felvetődik ez a kérdés??? :-)
2013. ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

13-as, ez jó kérdés. Bennem akkor is felvetődne, de lehet, hogy akkor jobban meggondolnám, hogy szóljak-e, általában a nők agresszívebben tudnak reagálni, ha valamit tolakodásnak vagy okoskodásnak vesznek.

Én csak magunkból indultam ki, mert tudom, hogy a férjem hajlamos lenne véletlenül nem adni cipőt a babára, míg én nem :)

2013. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!