Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket mennyire zavar a...

Titeket mennyire zavar a környezeti kód a kiskönyvben?

Figyelt kérdés

Nálunk még nem töltötte ki a védőnő, mert csak szülés után fog jönni, de én szeretném, ha jó pontokat kapnánk, hogyha a gyerekem megnézi 20 év múlva, ne kelljen szégyenkeznem, hogy kosz és rendezetlen körülmények voltak. Most megpróbáltam megkeresni, hogy milyen szempontok vannak, de az sehol sincs részletesen leírva hogy mi alapján megy a pontozás, csak hogy melyik kód mit jelent. Ilyesmi információmorzsákat találtam még,h pl. alapból lepontozzák, ha csak albiban vagy és nem saját lakásban, bármilyen szuper is a hely. Vagy pl. a szülők iskolai végzettsége alapján se fogok max. pontot kapni, mert nincs doktori címem, csak sima diplomám. Ti hogy vagytok ezzel, vagy tudtok olyan táblázatot ahol pontosan meg van adva, hogy kódonként mire hány pont jár? A kódok amúgy ezt jelentik:

1-es rubrika a településre vonatkozik, ahol lakik (város belterület, város periféria, község orvossal és védőnővel, vagy nélkül, illetve puszta, major),

2-es rubrika: a lakáshasználat jogcímére vonatkozik: (főbérlet, tulajdonosi, szülőkkel együtt, társbérlet, albérlet, egyéb)

3-as: lakáshelyzet: száraz, nem zsúfolt, összkomfortos, száraz, zsúfolt, összkomfortos, és így tovább egész nedves, zsúfolt, nem komfortosig),

4-es: a nő családi állapota: házas, elvált, özvegy, stb)

az 5-ös és 6-os a pár iskolai végzettsége: egyetemtől az analfabétáig,

7-es a várandós és együtt élő családtagjai kulturáltságára, magatartására vonatkozik: kulturált, értelmes gondostól a nem gondos, nem nevelhetőig.


2013. ápr. 23. 10:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam, h van ilyen pontozás! De most őszintén, kit érdekel, h mit gondol a védőnő és mit ír 1 könyvben!? Az én lelkiismeretem tiszta!
2013. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam róla, de a védőnőmből kiindulva még ha lenne is, üres maradt volna :) Mindkét gyerekem kiskönyvébe a kórház írt uloljára....


Nekem is az jutott eszembe, hogy mit érdekli a gyerkőcöt 20 évesen a terhes v. saját kiskönyve....

20 évesen a legtöbbjüknek a buli és a szórakozás jár a fejében, max akkor érdekelheti és kérdezheti, ha már ő is ott áll a gyermekszületés előtt. De megkockáztatom, hogy akkor is csak a lányokat. A fiúkat szerintem még akkor sem. Szerintem a fiam nem fogja megnézni, hogy nála mi hogy volt terhesen és összehasonlítani a párjáéval... :)

A lányom már lehet hogy érdeklődni fog. Mindenesetre én is elteszek minden ilyet, de inkább csak nekünk lesz nosztalgia...

2013. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mikor én születtem volt-e ilyen, de őszintén szólva nem is érdekel. A te gyerekedet se fogja. Meg kb. senkit.
2013. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!