Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben ti adtok...

Ebben a melegben ti adtok inni valamit az anyatejes babátoknak, a tejcsin kívül?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 hónapos a kislányom, csak anyatejes. Vettem neki bébiitalokat, Hipp és Milupa bébiteát. Adhatok neki valamelyikből? 4 hónapos kortól adhatóak ezek az italok. Gondolom, séta közben ő is megszomjazik.

Még egy kérdés: el lehet már kezdeni a kóstoltatást?? Pl. alma, barack, répa..


2013. ápr. 24. 14:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Valaki már említette máskor is, hogy ha hozzászoktatod a teához, vízhez, akkor pl. ha beteg, hány, megy a hasa legalább azt a folyadékot elfogadja, ami tutira meg is marad benne. Nem értem mi olyan nagy baj a teáztatással, meg a vízzel. A teát nem kell becukrozni. De ha meg ott tartasz, hogy el kellene fogadnia most rögtön, akkor az nem éppen az ideális idő ahhoz, hogy elkezdj próbálkozni, hogy vajon megissza-e vagy sem és ha nem, akkor mi legyen.


A kóstoltatást mindenki másképp csinálja, van aki szerint nehogy adj neki, van aki szerint meg már adhatsz ezt-azt.


Egyébként azért azért a meleg szerintem túlzás. Ez egy normális idő itt még szeles is. Majd a nyári 30-40 fok légmozgás nélkül vagy perzselő széllel lesz olyan, hogy micsoda meleg.

2013. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!