Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszótéren hogyan engedjem?...

Játszótéren hogyan engedjem? Többi lent!

Figyelt kérdés

A fiaim 17 hónaposak, nemrég indultak el, néha lépegetve, néha négykézláb mászva közlekednek itthon!

Viszont ha babakocsival sétálunk, mindig ki akarnak szállni a játszótérnél, de nem engedem nekik!

Mindkettőre ugye nem tudok figyelni, de azt sem szeretném, ha nekiállnának mászni! Azért nem annyira gyönyörű a "gyep", azt meg nem tudom megtenni, hogy kézen fogva vezetem az egyiket! Nem is látok hasonló gyerekeket, hogy azokkal mit csinál az anyukájuk, de kérdezem tőletek, hogy ti mit csináltatok, amikor ilyen átmeneti időszakban volt a mozgásfejlődés?



2013. ápr. 24. 22:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sikerélményem van, mert elvittem őket, sétálva-mászva, de nagyon élvezték a szabadságot. Van hozzánk közel 2 játszó is, a kedvencünk a kisebbik lett, ahol nincs annyi játék, de szebb a fű és kevesebben vannak. Igaz elvétve találtam csikkeket, de alapjában véve kultúráltnak mondható. Itt csak egy hinta van, de a csúszda nagy kedvenc lett, szinte csak 1-2 percet maradnak meg a hintába, utána irány sétálni!

A kezüket egyszerre nem tudom fogni, de kb egy irányba terelgetem őket. Amerre az egyik megy, a másikkal kézenfogva megyünk utána.

Golan Trevize, sokáig dolgozik apa, de néha, úgy mint nálatok munka után gyors jön a játszóra és kicsit ő is kísérgeti őket. Ez nagyon jó.

Kezd alakulni a dolog, köszi hogy segítettetek.

2013. ápr. 28. 08:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Húúú, 3 hónaposak az iker lányaim. Mi lesz itt?!?! :D:D:D
2013. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!