Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lehet ha nagyon kifelé...

Baj lehet ha nagyon kifelé lépked?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kislánya most indult el úgy, hogy tolja maga előtt a kis játék babakocsit. Rettentően kifelé lépked és a barátnőm aggódik, hogy ez probléma lehet. Végül is még nem megy magától csak kapaszkodva ebből gondoljuk, hogy ilyenkor még nem baj. Vagy igen?
2013. ápr. 25. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel még nem megy önállóan, ezért nem gond. Még gyengék az izmai, idővel erősödnek, és akkor megszűnik a kifelé lépkedés.
2013. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem meg nem problema. Kisfiam par napja kezdett egyedul jarni, es neki is kifele all a laba. Elvittem dokihoz aki szerint ez teljesen normalis es azt mondta ne aggodja meg valtozni fog, ahogyan biztosabbnak erzi majd a jarast. Azota eltelt par nap es fokozatosan szebb a jarasa, mar nem all kifele csak az egyik laba. Szerintem mivel meg most megy segitseggel (babakocsit tolva) ez meg sokat fog valtozni. De ha aggodik akkor inkabb vigye el dokihoz majd o elmondja hogy kell e valamit tennie, illetve igenyel e teendot.
2013. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg a barátnődnek hogy mindenképpen megfelelően támasztott cipőben lépkedjen csak a pici lány. Akkor nem lesz gond.
2013. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Lányom mikor elkezdett lépkedni (9 hós volt) bútorok mellett és tologatott valamit maga előtt - elborzadtam, hogy mennyire kifelé áll a lábfeje járás közben. Ráadásul még az is rátett az aggodalmamra, hogy csak lábujjhegyen járt. Mutattam a védőnőnek...azt mondta kinövi. Most 13 hónapos és 3 hete jár magától..a lábai tökéletesen állnak:)

Szóval akkor csámpázott kifelé leginkább ha tolt valamit maga előtt. Szerintem nincs gond az ismerősöd lányával, erősödni kell a lábának és minden helyre jön:)

2013. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor nyugtatom tovább :D
2013. ápr. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!