Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompot érdemes venni 6...

Bébikompot érdemes venni 6 hónapos korban?

Figyelt kérdés
Előnyök, hátrányok!

2013. ápr. 10. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Mivel életveszélyes a gyerekre nézve, ezért nem érdemes venni. (Persze lesz, aki elmondja, hogy az ö gyerekenek meg lett semmi baja - de akinek meghalt vagy nyomorék lett emiatt, azt nem hiszem, hogy vigasztalja, hoyg más gyereke túlélte...)
2013. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne is erőltesd, bár halálosnak nem halálos, de a fejlődésében károkat okozhat.
2013. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
miért ennyire rossz?még tudatlan vagyok etéren,ezért kérdezem.
2013. ápr. 10. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Hát igencsak megoszlanak a vélemények róla. Veszélyes, mert felborulhat vele. Elvileg hátráltatja a járás tanulást.

Ez mind igaz, de az én személyes véleményem, hogy ha csak rövid ideig van benne, és végig mellette van valaki akkor nem olyan borzasztó dolog az. Viszont az is igaz, hogy nélküle is fel lehet nőni, szóval a te döntésed :) Mi kaptunk egyébként kölcsön, de a fiam nem szeretett benne lenni, úgyhogy nem használtuk. Megvoltunk nélküle:)

2013. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi képpen. Nagyon káros az egészségére. Árt a gerincének.
2013. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ártalmas és egy hatalmas baromság.
2013. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert karosan befolyasolja a mozgasfejlodest. Csak a tudatlan, vagy felelotlen, vagy lusta szulo teszi bele a gyereket. Inkabb vegyel neki jarokat, abbol is a fa racsosat, nem halosat. 4.babat varom es egyiknel sem volt, bala sem lesz, akar milyen kenyelmes. Kerdezz meg gyogytornaszt, vagy vedonot.
2013. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Kislányom 8 hónapos, 6 hónaposan kapott kompot ajándékba és igen én beletettem persze csak felügyelet mellett és rövid ideig, védőnő ellenezte mert ha nem tanul meg a kicsi mászni akkor figyelem zavaros lesz.De hozzá kell tenni, hogy kislányom állandóan erőlködik, hogy fel tudjon állni, kiságyba kapaszkodva vagy akárhogy.Most már el tettük a kompot mert úgy veszem észre, hogy kicsi neki és hát most már mászni kezd, de a komp megtanította arra, hogy kézen fogva ügyesen lépeget. Ez szerintem amúgy baba függő van olyan aki nem is tud vele menni, vagy nem marad meg benne.De ez a te döntésed ha szeretned próbáld meg ha nem akkor ne :)
2013. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Az összes ortopédus ellene van. Nem egészséges balesetveszélyes, és a mozgásfejlődést is hátráltatja (off: ugyanolyan, mint a hagyományos, sima kenguruk, rengetegen küzdenek ellene, de a sok ember: "nekünk is van semmi gond nem volt" alapon megveszi, használja, így még gyártják)
2013. ápr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!