Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 és fél éves kisfiam imént...

1 és fél éves kisfiam imént bevett a szájába egy adag kutyakakit, de mivel nem "ízlett" neki, sírva kiköpte. Mit tegyek, nagyon megijedtem? Kb.11 hónapja kapott féregtelenítőt a kutya, épp aktuális lenne újra. Elkaphatott valamit?

Figyelt kérdés
Egy héten 4-szer szedjük össze a produktumot, most megelőzött.Mással is előfordult már?
2009. szept. 26. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy előfordult. Vettek a szájukba földet, homokot, és mindent amit rajta találtak. Mosd ki a száját, és figyeld.

(Egyébként a kutyát negyedévente kell féregteleníteni)

2009. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, gyerek mellett 3 havonta kell féregteleníteni, de nem lesz semmi baja, ne félj:-)
2009. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se izgulj a gyerek miatt, annak idején mást is megettünk és kutya bajunk sem lett.:)
2009. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a saját kakijába evett bele és az orvos azt mondta,hogy esetleg normaflort adhatnék neki,de max.hasmenése lehet.Tudom,hogy a kutyakaki durvább,de szerintem nem lesz baja,a normaflor pedig ártani nem fog.
2009. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!