Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a játszótéren...

Mit csinálnátok a játszótéren ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ma nagyon meglepődtem, köpni, nyelni nem tudtam. Fiam 1,5 éves, és odament egy másik vele egykorú babához. Kisfiam allergiás, folyamatosan folyik az orra. Erre anyuka elkezdi, h kisfiam gyere gyorsan ide, mert a másik gyerek beteg! Odarángatta, és megkért minket, h távozzunk, utána még a játékot is lefertőtlenítette. Mit tettetek volna a helyembe? (ja és mondtam, h nem beteg)
2013. ápr. 26. 19:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%

Te mit tettél volna, ha meglàtsz egy olyan gyereket akinek folyik az orra!?

Szerintem az Anyukának volt igaza, ha megláto egy taknyoos gyereket, aki nem csak szipog, szemmel láthatóan folyik az orra, akkor elviszem onnét a gyerekem!

Te meg ha tudod allergiás a gyerek, akkor reggel kell kivinni, mikor még nem akkora a levegőben a koncentráció, na meg gyerekeknek is van allergia szirup, pl. Aerius, meg orrcsepp...

2013. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy butaság már bocs mert igen van egy pár szer amit lehet adni ilyen kicsi gyereknek, de nem biztos közel sem , hogy használ is. És mikor hetekig éjjel nappal magas lesz a koncentráció akkor meg zárja is be a lakásba ki se engedje ugye? Ezt nem gondolhatod komolyan...Elmondod anyukának hogy allergiás a gyerek és amit írtak előttem hogy amúgy meg feszt törölgeted neki, ennyit tudsz tenni.
2013. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

na még ilyet! minek viszi az utcára az az anyuka a gyerekét ennyi erővel aki elrángatja azért mert folyik a másik gyerek orra???? a levegő is ártalmas sok a kipufogógáz koszos a járda stbstb. biztos elküldtem volna a francba...

ha beteg lenne az más,de nyilván nem az különben nem lenne a játszótéren.

2013. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Biztos telibe köhögtem volna az anyukát, "ez az influenza már csak ilyen" :)))) pukkadjon meg magában.

Én nem parázom túl , előfordul hogy beteg gyerek társaságába kerül a 1,5 évesem.Bízom benne hogy nem lesz beteg ,miért is lenne az .Adom neki a C vitamint és a mézet ,ennyi amit tehetek.

2013. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

hát az utolsónak baromira nincs igaza. Simán levisznek taknyos gyereket a játszóra, múltkor ott fuldoklott csóri gyerek a hintában, annyira köhögött. Bababuszira is lehoztak múltkor egy babát, folyamatosan folyt az orra és az apja meg sem tudta törölni a medencében.


Megértem, hogy nem állja meg szó nélkül, mert hiába mindenkié a játszótér, azért vannak olyan íratlan szabályok, amiket illik betartani.


Nem tudhatta, hogy nem beteg a fiad. Viszont pontosan emiatt nem állja meg a helyét a stílus és én sem tudtam volna se köpni, se nyelni. Mégsem akaszthatsz egy táblát a nyakába, hogy bocs, csak allergiás. Finoman helyre tettem volna és nem mérgelődnék ezen.


Jobbulást a fiadnak, kitartás!


egy allergiás

2013. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Én is rohadtul utálom, ha beteg gyerek van a lányom közelében... A barátnőm elhozta a lányát, folyt egy kicsit az orra. A lányom 2 hétig olyan taknyos volt, hogy óránként kellett szívnom az orrát... :/

Sógornőm elhozta a 10 éves lányát, aki csak egy kicsit köhögött. A lányom persze, hogy elkapta... Csak gyógyszerért 5eft-ot fizettem, a lányom a felgyűlt sűrű orrváladéktól nem kapott levegőt az orrán, olyan köhögő rohama volt 2 éjszaka, hogy féltem, hogy megfullad... :/

A te szempontodból biztos nagyon rosszul esett volna, de a másik anyuka nem tudhatta, hogy csak allergiás a kisfiad. Vagy lehet azt hitte, hogy kamuzol.

2013. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Alapvetoen igaza van az anyukanak, gyulolom, mikor beteg gyereket hoznak a jatszoterre!! Sajnos rengteg ilyen van. Persze a stilus nem helyes, meg kellett volna hallgatnia, hogy ez csak allergia Mi mindket oldalrol erintettek vagyunk, a kisfiamnak van egy rendellenessege, ami miatt egy kis megfazas is korhazat jelenthet neki es nagyon veszelyes, tehat en is ugy reagalok egy beteg gyerekre, hogy az enyemet elhozom onnan es lefertotlenitem. Pont eleget korhazaztunk mar, nem hianyzik tobb. Masreszt a kisfiam nagyon csunyan kohog sokszor, holott semmi baja, ez csak a rendellenessege miatt van. Es ha vki megkerdezi a jatszoteren, hogy beteg e, elmagyarazom neki, hogy mi a gond es utana mar nem lesz problema. Es nem sertodom meg a felvetesert, hogy megkerdezte. Tehat mint irtam, itt a kommunikacioban volt gond, a stilus nem helyes, ezt meg lehetett volna beszelni normalisan is es a gyerekek jatszhattak volna egyutt.
2013. ápr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen csak ez is olyan fura hogy ha vkit nem ismerek ugye nem úgy megyek oda a játszótérre hogy Halihóó anyukák a gyerekem taknyos de nem beteg csak allergiás..

vagy a köhögős gyerekkel is, az anyukák nagy része nem kérdezné meg miért köhög olyan csúnyán hanem csak elkönyvelné magában hogy nahát ez is betegen jött ide.

Persze ha gyakrabban találkoztok a játszón és ismeritek is egymást legalább látásból az más, de így idegenek szerintem nem állnak neki információt osztani az első pillanattól ahogy belépnek a játszóra.

Mi pl. ilyenkor nyáron direkt körbelátogatjuk az összes játszót hogy ne unjuk el és nem sok esély van rá hogy ugyanazokkal találkozunk.

Szóval szerintem marad az utólag magyarázkodás egy ilyen szituban:(

2013. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi csajok a választ mindenkinek!

Azért egy pár kommenten meglepődtem, de mindenkinek joga van a véleményéhez!

Szép napot Nektek!

2013. ápr. 27. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!