Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nézi meg más szülö a...

Miért nézi meg más szülö a pelenkát?

Figyelt kérdés
Ez a kéredés régota foglalkoztat!Ha az ember el megy védönöhöz rögtön azt nézik milyen pelenka van a gyereken ha már nem márkás Libero pampers rögtön azt hiszik az ember csoro!Tényleg fontoss ez?A korházban is ha már nem ezt viszel hanem tesco,dada rossman dm-t akkor le néznek

2013. ápr. 28. 07:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam ilyet nemrég, kérdezte hogy ti is pampers pelust használtok? Én sose nézem ki milyen pelenkát vesz a gyerekére, de fura hogy mások ezt is megfigyelik..
2013. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is néztem már meg pelenkát, de nem azért, mert olcsóbbnak gondoltam. Csak gondolkodtam,hogy milyen lehet. Örülnék én is,ha nem kéne ennyi pénzt kiadnom pelusra. Mi pamperst használunk,de majd ki akarom próbálni a dm-eset nappalra,mert csak p-t használva igen drága a dolog. És a legjobb pelenka,amit egyszer láttam,fogalmam sincs milyen volt,de spongyabob volt rajta és medúzák :D
2013. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem tapasztaltam,persze ránézek de általában azért,mert egy aranyos minta van rajta,de nagyon érzékeny a bőre,így a Pampersön kívül semmi nem jó a bőrének,ha akarnék sem próbálhatnánk ki mást,mert eddig más nem jött be.
2013. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sosem néztem még másét, ráadásul fel se ismerném, hogy drágább vagy olcsóbb, mert csak Liberót veszünk. Nem tudom, hogy néz ki egy Pampers vagy Huggies vagy egy Tesco-s.

:-)

2013. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
mi is a lidl-s toujours pelust használjuk sokkal jobb mint a drágábbak soha nem folyik ki a pisi!!
2013. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még sosem tapasztaltam ilyet.Én nem nézem meg másét,és nem is érdekel.Mindenki azt használ ami neki beválik,vagy amilyet a pénztárcája megenged.Én nem azért veszem a Liberót mert az drága,és mi van,ha megnézik a kicsin,hanem mert eddig bevált.Most vettem Háppyt,az is jó.Nem gondolom,hogy ezért engem lenéznének.
2013. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A használt pelenka ugyis a kukába kot ki...eldobni meg jo az olcso pelenkát is- nálunk a tescos pelenka ugyanolyan jo mint a márkás,ugyanannyit bir ki.

amuy en nemtapasztaltam azt amit irtál...

2013. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én még sosem láttam egyik baba pelusát sem a váróban,minden gyereken van valamilyen ruha,senki sem ott vetkőzteti le a gyerekét.


Amúgy engem sosem érdekelt ki miben hozza a kicsijét,legyen szó pelenkáról,ruháról vagy babakocsiról.

2013. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!