Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezelitek a hisztit?

Hogyan kezelitek a hisztit?

Figyelt kérdés
Kislányom 10hónapos és pár hete nagyon hisztis.Ha valami nem tetszik neki,sir,kiabál,kapálózik...Ez már hiszti egyáltalán?Hogyan kell ezt kezelni???Megpróbálom elterelni a figyelmét,de nem mindig sikerül.Olyankor óriási sirásba kezd,alig lehet megnyugtatni.Jön a foga is,lehet az is belesegit a dologba...
2013. ápr. 29. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor megvárom amíg végez, igaz, már majdnem 20 hós. Hadd rugdalózzon, sikítozzon, ha nem veszek róla tudomást, előbb befejezi, mintha közönséget kap hozzá. Ha nagyon sír, rá szoktam fújni az arcára, hogy el ne felejtsen levegőt venni.

Ami a babádnál lehet, szerintem az még nem a tankönyvi hiszti példája, talán csak unatkozik, kíváncsi, de még nem a határait feszegeti.

2013. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!