Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akit pici babával hagytak...

Akit pici babával hagytak egyedül! Létezik olyan, hogy feleségtartás? A gyerektartáson kívül?

Figyelt kérdés
Ha igen, az mennyit jelent?
2013. ápr. 29. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Miért is lettem lepontozva? Mert leírtam, amit a bíróságon tapasztaltam? Egy hónapja volt a tárgyalás. A bíró megkerdezte, van-e igényem a gyerektartáson kívül tartásdíjra? Mondtam, hogy nem, köszönöm. Utána a férjemet is kerdezte, ő tart-e igényt ilyenre? Nem, ő sem. De van ilyen, megkérdezi a bíró.
2013. ápr. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves 8as!

Sajnálom a barátnődet, de vígasztalja a tudat, hogy van egy gyönyörű gyereke, aki mindig vele lesz és mindig lesz kiért küzdeni és csinálni tovább.


Kedves 2es!


Nem tudom, ki pontoz, én még nem tettem meg.



Köszönöm szépen a hasznos válaszokatt!



Akik nem tartottak rá igényt, azok miért nem?



Kedves 9es és 10es

Senki nem tudhatja, mikor kerül ilyen vagy hasonlóan rossz, vagy mégrosszabb helyzetbe, úgyhogy ne ítélkezzünk mások felett!!



Az én naivitásom is az volt, hogy megbíztam 11 év után a férjemben.

2013. ápr. 30. 07:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, remélem megoldódik a helyzet, nagyon szerencsétlen szitu, és nem kell az apukát ennyire védeni, mert ez tényleg csúnya dolog volt részéről!
2013. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, és közlöm, hogy a barátnőm nem hülye, nagyon sok előzménye van a dolgainak- de nyilván nem fogok regényt írni róla. De amiken ő túlvan- nagyon sokan inkább tanulhatnának tőle.

De az, hogy Ti pedig pár szó után így ítélkeztek másról... szerintem magatokba kéne nézni!

Egyébként meg fél év- 11év? Mégis ugyan az a helyzet!


Remélem kérdező, hogy veled is minden rendben lesz!

2013. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!