Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen frissen kapható...

Ki milyen frissen kapható zöldséget-gyümölcsöt ad most a kicsijének, minek van most szezonja?

Figyelt kérdés
még nincs egy éves, nem szeretnék primőr dolgokat venni neki, mert tudom, hogy azok tele vannak vegyszerrel. most általában fagyasztott dolgokat kap, de jó lenne már valami frissből is főzni...

#friss zöldség #primőr #szezonális zöldség
2013. ápr. 29. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém most egy éves.

Alma, banán, narancs, ananász főleg. Vettem a múltkor körtét is neki meg szőlőt de inkább várok még.

2013. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ja a zöldség is kell:

Répa, krumpli, karfiol, karalábé, hagyma, paradicsom, paprika ( a paradicsomnak csak a húsát adom neki) káposztát is eheti de még nem kapott, zellergumóból csinálok neki pürét sokszor, ugyanúgy mint a krumplipüré, esetleg egy zeller egy krumpli püré pl. pulykával. Retket most kóstolta. Hitelen ennyi jutott eszembe, Cukkinit szoktam neki venni még, meg van lefagyasztva nekem tök, borsó, spenót, zöldbab is.

2013. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!