Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom kikészit. Jogosan?...

Anyósom kikészit. Jogosan? Vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Kereken ma 3 hónapos a babám. Hason emeli a fejét, néha nyúl dolgok után...kb. ennyit tud jelenleg.

Anyósom szerint ilyenkor már ültetni kell a babákat, ezért ha eljön, ő mindig a térdén ülteti (engem ettől az idegbaj kerülget) , plusz szerinte oldalra is kellene forditanom a babát, hogy ugy feküdjön, ne csak a hátán vagy a hasán. A babám nem marad meg oldaltfekvésben egyébként. Hanyatt szeret lenni. + ma igaz, csak picikét, de feldobta a levegőbe (épp hogy csak, de szerintem ez akkor is tilos egy ennyire pici babánál).

Állandóan oktat, és már kezdem azt hinni, igaza van, és én csinálom rosszul, hogy nbem tekergetem jobbra-balra a babámat a fejlődése érdekében.


2013. máj. 3. 15:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Legyél határozottabb, ha nem akarod amit tesz, vedd el tőle, te vagy az ANYJA!
2013. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!