Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészít az 1 évesem, mit...

Kikészít az 1 évesem, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Nem játszik el egyedül, ha valamit próbálok csinálni, pl mosogatok, vasalok lóg a lábamon és sír, vagy olvasni akarok neten, most is itt üvölt mellettem és nem tudok vele mit kezdeni, mert sírni akar. Nem hagy békén,már teljesen kikészít.
2012. márc. 7. 16:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Talán foglalkozni kéne vele és nem olvasni a neten, ha épp igényel...
2012. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőnek igaza van. Mosogatni, vasalni, neten olvasgatni akkor is lehet, ha alszik. Azt szeretné, hogy foglalkozz vele, olyan hamar eljön az az idő, amikor ő fogja azt mondani, hogy hagyd már békén...
2012. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem a ti válaszaitokra voltam kíváncsi. Éppen eleget foglalkozok vele, a doki szerint is a kortársaihoz képest mindig is okosabb volt.

Arra gondoltam, hogy 1 perc nyugtom sincs tőle, de nem fogok magyarázkodni az ilyneknek, mint ti.

2012. márc. 7. 16:43
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát én is azt mondom,hogy nem azért szültem gyereket hgy állandóan a háztartással legyek elfoglalva!Ez egy ilyen időszak,lemondással jár!De megéri!Ki nem sz@rja le hogy nincs kivasalva...jól kirázogatom a ruhákat mikor teregetek és mikor megszárad már hajtogatom is be a szekrénybe!Netezni én is csak akkor netezek mikor alszik!

Azt tudom neked írni hogy nekünk is az 1 év kritikus volt de a megoldás az hogyha engem kíván és kellek neki játszótársnak akkor mentem és játszottam vele és foglalkoztam vele!Én ebben az időszakban álltam rá hogy menüt hordattam főzés helyett vagy alvásidőben főztem!De hidd el ha most sokat foglalkozol vele és ez miatt egy kicsit szalad a lakás kamatostul meg fog térülni és hidd el ez csak egy 2-3 hónapos időszak és utánna jobb lesz de csak akkor ha most tényleg foglalkozol vele intenzíven!ha nem akkor sajna ez a nyügi időszak sokáig kifog húzódni!

Remélem segítettem!

2012. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

3.válaszoló vagyok!


ja bocs közben írtál..akkor vedd tárgytalannak a válaszom ha nem ilyen válaszokra vagy kíváncsi!

Akkor tudod mit...hagyd a lábadon lógni az ordító gyereket majd csak megunja és akkor tényleg elfog játszani magában mert rájön,hogy anya nem foglalkozik vele!csak majd ne csodálkoz,hogy 15-20 év múlva beforduló,depressziós ember válik belőle!

2012. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én nem is értem miről beszéltek! Ki mondta, hogy szalad a lakás. Rend van mindig és tisztaság, mert eleve mindenfelé jön megy a kicsi és nem szeretem, ha piszokban van.

Rengeteget foglalkozok vele, emiatt aztán egy fikarcnyi lelkiismeretfurdalásom sincs.

A neten pedig nem vicceket olvasok, meg pletykákat, hanem dolgom volt.

2012. márc. 7. 16:48
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy ilyen időszak, amikor mindig a nyakamon lógott, kb. 10-11. hónapos korában, most 12 hónapos, javult a helyzet. Én is sokat foglalkoztam vele, nálam is volt, hogy betelt a pohár, de sajnos nincsen más teendő, mint foglalkozni vele, de hidd el lesz jobb is, kitartás.
2012. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Te jó ég, milyen emberek vagytok. Feltettem egy ártatlan kérdést és rögtön én vagyok a rossz anya.
2012. márc. 7. 16:49
 9/21 A kérdező kommentje:
Fogalmatok sincs semmiről és ítélkeztek.
2012. márc. 7. 16:50
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok: Még azt akartam írni, hogy most, hogy jó az idő sokat vagyunk kint, délelőtt és délután is, már rohangál, jobban lefoglalja magát, ugyan nem vagyok otthon, hogy csináljam a dolgom, de még is nyugtató lent lenni vele, játszik, sétál, labdázik. Így egy kicsit könnyebb.
2012. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!