Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő?!

Légzésfigyelő?!

Figyelt kérdés

Próbáltam utánanézni neten,de nem nagyon találtam választ a kérdésemre.

Szerintetek a légzésfigyelőknek van "szavatossági" idejük?

Úgy értem,hogy lehet-e olyan,hogy 1-2 év után már nem annyira megbízható a működése? Két hetes a kislányom,és úgy kaptam egy 2007-ben vásárolt,megkímélt légzésfigyelőt,mely ma délben és éjjel is megszólalt. Ja meg egy pár nappal ezelőtt is megszólalt egymás után háromszor.

Nem tudom,hogy esetleg érdemes-e venni egy új légzésfigyelőt,vagy tényleg elfelejtett levegőt venni a kislányom,vagy lemászott az érzékelőről.

Szerintetek létezik,hogy egy pár év után már nem megbízható egy ilyen "ketyere"?


2013. máj. 3. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 1 éve ugyanígy jártam egy ismerőstől kölcsönbe kapott néhány éves Angelcare légzésfigyelővel. Rémülten hívtam a védőnőt, aki elmondta, hogy ha használt a készülék, akkor be kell vizsgáltatni. Én végül kölcsönöztem egy pelenkára csíptethetőt, de úgy tudom a Madarász u. Gyermekkórházban csinálnak ilyen bevizsgálást.
2013. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezen a márkán lehet érzékenységet állítani. Ha igen - tekerd/állítsd érzékenyebbre a "gépezetet".

- Sok helyen olvastam már, hogyha kis súllyal született a baba, akkor ez sűrűbben előfordul, mert nem érzékel olyan jól a ketyere + ha kókuszmatracotok van az is ok lehet.


Lényeg: állíts az érzékenységen!!!

2013. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az első mondatom kérdés. :)
2013. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!