Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hetes kisfiam éjszaka...

K.H.Eszter kérdése:

14 hetes kisfiam éjszaka miért ébred fel óránként?

Figyelt kérdés
Kizárólag anyatejes babám már három hónapos elmúlt, de éjszakánként óránként felébred. Hason alszik, először fészkelődik, nyöszörög, majd sír. Ekkor felveszem, majd összegömbölyödve a karomban sír, nagyon fájdalmasan. Ekkor megszoptatom, akkor gyorsan megnyugszik és visszaalszik. Majd egy óra múlva kezdődik minden előröl. Délelőtt és délután ált. 2-3 órát alszik, ekkor is ez van, vagyis óránként felsír, felveszem és a karomban visszaalszik (ekkor nem szoptatom meg). Ha nem venném fel, addig sírna, míg teljesen felébredne és már nehezen tudna visszaaludni. Biztos vagyok benne, hogy mikor kijön a mélyalvási fázisból valami felébreszti, de nem tudok rájönni, hogy mi. Ha hasfájás, akkor a cicin miért nyugszik meg azonnal? Ha nem fáj semmije, akkor miért sír fájdalmasan? Hajnalban ált. a férjem kel hozzá, mikor én már nem bírok, nála sír van hogy 5 percet, van hogy egy órát. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mi baja lehet? Már refluxra is gondoltam, az felébresztheti óránként? Vigyem kivizsgálásra, vagy törődjek bele, hogy ilyen a gyerek? Tanácstalan vagyok. Már az ágyát is áttettük máshova, hátha az a baj, de nem.

2013. máj. 5. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogacska is lehet a dologban. Csak azért jutott eszembe, mert a fiamnak 4 hósan jött ki, és ennyi idősen már igencsak zavarta, csak akkor nem tudtam, hogy fog miatt sír. Ez csak egy elmélet, de nem biztos, hogy ez van. Lehet hasfájás is, nem tudom. Viszont én a biztonság kedvéért elvinném egészséges tanácsadásra, és megkérdezném a doktor nénit. Te látod, hogy mennyire fájdalmas a sírása, neked kell érezni.
2013. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor csinál ilyet ha jön a foga.
2013. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Milyen volt a kicsi széklete? Nem találtál összefüggést a kaki és a sírás között?
2013. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én hasfájásra gyanakodnék. Nem feszes a pocakja? Pukizással hogy áll? Ha pukizással megkönnyebbül, akkor valószínűleg gázok képződnek a pocakjában, mert nem tudja a tejcukrot megemészteni.
2013. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!