Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mosható pelenka vált...

Melyik mosható pelenka vált be nektek? Képet is ha tudtok! Honnan rendelitek/ veszitek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
én összesen egy félét próbáltam, pop in new generation, nem jött be
2013. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pop in az egyik legdrágább és sokan panaszkodnak rá.
2013. máj. 5. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
én is pop-int rendeltem, a 20as csomagot, hát remélem nekünk beválik majd, mert sajnálnám. én alapvetően sokkal több jót olvastam róla, mint rosszat, és sokaknak jobban bejött a többinél. de majd meglátjuk. első, neked mi a bajod vele?
2013. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem egy anyuka mesélte, hogy hátul a tépőzár rész nyomja és felsérti a baba bőrét, nekik ezért nem volt jó.
2013. máj. 10. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, ezt én is olvastam. viszont két barátnőm használja hatalmas szerelemmel. az a bajom, hogy ahogy nézegettem neten a többit, a popinhez képest a legtöbb olyan kis gagyi..és nekem fontos volt, hogy bambusz legyen, így nem sok márka maradt versenyben, azok között meg ez a legszimpibb. július elején jön a picim, nagyon kíváncsi leszek. a pelusok már megjöttek, és gyönyörűek, igényesek, puhák, szépek, stb...szerelem nálam is első látásra. remélem jól beválik.
2013. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!