Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én fújom fel?

Csak én fújom fel?

Figyelt kérdés
Ma a boltban legalább 3 ember jött oda h jajj de aranyos a 3 hónapos lányom nagyon jól esett a kedvességük nem is erről van szó. Miért kell hozzányúlni főleg az arcához??? Mocskos kézzel persze mert a boltban az ember minden nyavalyát megfogdos. És amikor szépen megkérem őket h legyenek szívesek nem fogdosni akkor én vagyok a paramami és a bunkó. Szerintem annyira alapvető h nem nyúlok idegen babához. Vagy csak én gondolom így?

2013. máj. 6. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, hogy tiszta nem tiszta. De basszus én eleve nem fogom fel, hogy mégis mit gondolnak vadidegen emberek, hogy jaj ott egy gyerek megtapogatom? Vagy mi? Csak azért, mert kicsi lehet fogdosni, meg nyomkodni? Még azoktól vagyok rosszul, akik várandós hasat látnak és már fogdossák is. Mit fogdosnak? Addig se fogdostak, addig se szerettem, ez nem változott azzal, hogy gyerek van a hasban SŐT!
2013. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem még, amikor rátehénkednek a babakocsira, ami csak 15 kg-ot bír.

Én már nem kamillázok ezen, rászólok, hogy el a kezekkel.

2013. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt sosem értettem, idegeneket mi késztet erre. Nekem soha eszembe nem jut egy idegen gyereket fogdosni, lehet akármilyen aranyos. Én is rájuk szólnék.
2013. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 krisztivan ***** válasza:
100%
Amíg kicsi volt a fiam addig én hárítottam a "taperolást".Amióta nagyobb lett azóta már Ő húzódik félre.Én még a pici babákat is megkérdezem(ha anyuka engedi),hogy megfoghatlak-e picurka? Szerintem is alap,hogy embernek nézem és nem egy "babának" akivel azt csinálhatok amit akarok.De nem mindenki gondolkodik így.
2013. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ettől én is kiakadok.

De én úgy is jártam már, hogy bevittem a munkahelyre az akkor 9 hónapos lányomat és amikor átöltöztettem indulás előtt és nem volt rajta még a kisnadrág, az egyik idősebb kolléganő (akivel még jóban sem voltunk soha) odajött és megpuszilgatta a kis combját...hát kiakadtam tőle...

2013. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Teljesen igazat adok minden hozzászólónak. :) Köszi a válaszokat aranyosak vagytok mind :)

Utolsó attól én is agybajt kapok amikor a kis csupasz testét csókolgatják. Igaz ő rokon volt férjemnek a nagymamája de akkor is kiakasztott engem is meg a sógornőmet. 2,5 hónappal idősebb a kisfia mint a kislányom. A mamája férjemnek meg nem a tisztaságról híres. Mindig nyúlkál és a legjobb ahogy beszél a kicsikhez folyton köpköd közben. De ami kiverte a biztosítékot a keresztfiam épp jól lakott és vissza böfizett egy csepp tejet mire sógornőm letakaríthatta volna mama már ott is volt a zsebéből előrántott taknyos zsebkendővel. Na akkor azt mondtam ilyen nincs. Ő is kiakadt eléggé és még anyósunk forgatta a szemét h miért kell mindent megszólni. Én elhiszem h öregszik az ember de azért legyünk már normálisak könyörgöm.

2013. máj. 6. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!