Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebédre mit adhatok 7 hónapos...

Ebédre mit adhatok 7 hónapos babának? Főzeléket nem eszi meg.

Figyelt kérdés
Tízórai gyümölcs. Ebédre folyton próbálkozom a főzelékkel, de egyik se jön be neki aztán tejcsi lesz belőle. Megeszi még a sinlac-ot meg gabonapépet gyümölccsel ezeket variálom, de hát nem sok féle. Mit adhatok neki még enni?
2013. máj. 6. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

zöldség párolóvizét sinlac/sinemillel sűrítve, akár iható formában, így megszokja az ízeket

gyümölcscentrifugával kipréselt leveket, pld cékla, répa, sütőtök, esetleg szintén sűrítve

2013. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első jól írta, próbálkozz továbbra is a főzelékkel csak hígabb formában, nekem anno cumisüvegből fogadta el elsőnek.
2013. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Én is így csináltam, igaz nálunk ez sem vált be. Így én próbálkoztam az üvegesekkel. Ott szinte az összes márkát kipróbáltam és sokadikra vettem Hamét.... azért tátogat és simán eszik egy üveggel :)
2013. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!