Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szúnyogriasztót használ...

Milyen szúnyogriasztót használtok gyerek mellett a szobában?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fehéret.
2013. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyet nem egészségesek. van az ablakon szúnyogháló.
2013. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vape szúnyogriasztó lapka.
2013. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

olvasd el ezt lehet picit régi de vannak jó érvek benne.

2013. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron a vegyszereseken kívül mindent kipróbáltam, de sajnos semmi nem jött be igazán.

Használtam konnektorba bedugható ultrahangosat, szinte semmit nem ért (az elvileg csak elriasztja őket).

Vettünk olyan lámpát, ami odavonzza a szúnyogokat és elektromos áram van benne, azzal az volt a bajom, hogy egyrészt tojtak odamenni (illetve csak 1-2, de még maradt bent bőven aki csípkedjen), másrészt annyira világított éjjel, hogy nem tudtam tőle aludni.

Van szúnyoghálónk is, de mégis valahogy bejöttek, legalábbis 1-2 darab tutira bent volt, és éjjel sajnos jól belakmároztak a kisfiamból :(.

Vegyszereset nem mertem használni, és azt hiszem most sem fogok, bár már másfél éves a gyerek.

Vettünk a gyógyszertárban ilyen cink rázókeveréket (amit azt hiszem a bárányhimlőnél is adnak), azzal kenegettem neki a csípéseket, legalább hamar elmúltak tőle. Szerencsére nem vakargatta, gondolom azért mert még kicsi volt és nem tudta, de nem tűnt úgy mintha zavarnák a csípések.

Szóval szerintem nem sok mindent lehet tenni ellenük pici baba mellett, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Még talán a szúnyogháló az, ami leginkább beválik, csak a bejárati ajtón sokszor bejött egy-kettő mikor közlekedtünk, és azok is összecsíptek minket reggelre.

2013. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vape a folyékony verziót mert csak ez vált be, próbáltunk természetes dolgokat de nem használtak, szúnyogháló van de mégis betéved néhány és összecsípik, nyitva van a szobájának az ajtaja és rögtön az ajtó mellett van a konnektorban.
2013. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!