Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is problémát okoz, ha...

Nektek is problémát okoz, ha időre kell menni és pici babátok van?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisfiam és nagyon nehéz tervezni bármit is. Ma babamama tornára mentünk volna, de épp elaludt és nem akartam felkelni + a szoptatást is nehéz még pontosan időzíteni. Nektek is gondot okoz ez? Olyan rossz, hogy ilyen nehéz bármi programon részt venni..
2013. máj. 8. 14:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
OFF 19! En nem voltam bunko, , neked se kellett volna. Honnan tudod, hogy jobb neked, hogy nem Magyarországon elek? Sértésnek szántad, nem kellett volna. Pont az ilyen emberek mint te, volt az egyik oka annak, hogy eljöttek, pont te vagy annak az "igazi magyar mentalitásnak " a megtestesítője. Remelem a gyerekedet nem erre tanítod.
2013. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21es. Mért nem tudtad egyszerűen csak azt írni, hogy nem volt szép lepontozni a válaszod, mért kellett ezt a magyar emberekre ráhúzni, mint "igazi magyar mentalitás". Nem értem miből gondolod, hogy ez nem bunkóság és rendjén van. A magyar embereket általánosságban leszóltad. Tényleg nem érted miért rágtam be? Gondolom ahol élsz ott is szidod az országunkat agyba-főbe..
2013. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem szidom. Miért szidnam? Ha kérdeznek róla, elmesélem a tapasztalataimat. A jót is, rosszat is. De ez nem tartozik ide, a kérdezőnek mar válaszoltam, befejeztem az offolast.
2013. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!