Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés milyen sűrűn?

Fürdetés milyen sűrűn?

Figyelt kérdés
Ti milyen sűrűn fürdetitek, fürdettétek a 6-7 hetes babáitokat? Az baj, ha mi nem fürdetjük minden nap, csak kb. 2 naponta?
2013. máj. 8. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
én minden nap fürdetem. de bőrproblémák miatt szokták ajánlani a ritkább fürdetést, én nem tenném. a kicsiknek is melegük van, izzadnak, sztem kell naponta fürödni. nem beszélve a pisi kakiról
2013. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Én minden nap fürdettem és fürdetem azóta is. Most 9 hónapos.
2013. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

mindennap,és ha nem akarnám is kéne.mert folyton lebüfizi magát,

6 hónapos lesz

2013. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Az én babám 3 hetes, és minden nap fürdetem, ugyanabban az időpontban. Már csak azért is, hogy szokjon hozzá, és később természetes legyen neki.

Miért nem akarod minden nap fürdetni?

2013. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert azt mondták, hogy nem tesz jót a bőrének a mindennapos fürdetés, és hogy bőven elég 2 naponta fürdetni...
2013. máj. 8. 18:48
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Mindennap fürdetem, és te is tégy igy. Pláne ebben a melegben, ő is izzad...
2013. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Egy ekkorra babát nem szükséges minden nap fürdetni.Pláne ha érzékeny a bőre.Kérdezd meg a védőnőt de ő is ugyanezt fogja mondani :-)
2013. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
11 hónapos a fiam, születése óta minden nap fürdetem.
2013. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem októberi babám van, nekem is ezt mondta a védőnő. Főleg, hogy akkor ugye nem is volt meleg.


De amikor naponta 1-2x a háta közepéig szaros volt és úgy lebukja magát hogy öröm volt nézni, akkor nem volt szívem fürdetés nélkül letenni. Én sem éreztem volna jól magam.

Ha baja lett volna a bőrének, az persze más. De nem volt.


Most, ilyen melegben nem is lenne kérdés számomra.

2013. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk az esti furdetest az apa vegzi. Igy ez nem csak egy tisztalkodas, hanem egy kozos 'szeansz' is egyben. A ferjem nagyon orul, hogy kiveheti a reszet a gyerek koruli teendokben. Es a kislanyom is imadja!!! Nem is beszelve arrol, hogy en fontosnak tartottam a napi rutint, ami a babanak is tampont pl a napszakok eszleleseben.
2013. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!