Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós kisfiam az utóbbi 1-1,5hé...

8hós kisfiam az utóbbi 1-1,5hétben nagyon nyűgös, hisztis, akaratos. Sokszor már az őrületbe kerget. Nem tudom letenni, csak kézben marad. Mitől lehet ez a hirtelen változás?

Figyelt kérdés
Eddig el volt, de mostanában már nem tudja lefoglalni magát. A nap végére totál elfáradok. 8,5kilóját egész nap cipelni. Foga még nincs, lehet attól nyűgös? Vagy most ez ilyen korszak?
2009. szept. 30. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

a enyem 9 kilós, én amikor sir a foldon elerakok egy tukrot, hogy nezd milyen siro baba, erre vigyorog

aztan leulok melle, és "felhivjuk" apat a telefonon (regi rossz mobil, az övé), erre mar nagyban nevetni szokott, aztan addig jatszok a jatekaival, mig egyet o is ki nem valaszt és elkezd vele jatszani (tobbnyire azzal, amit en valasztottasm ki)


aztan a masik, hogy elérakok valami nem jatekot (pl sparos vodor, hippes flakon, ciposdoboz, egy par parositott zokni, stb. ezen ugy meglepodik, hogy elkezd vele jatszani.


a harmadik hogy csak megsimizem, megdicserem, és máris helyreallt a vilagbeke


amugy van amikor uvolt, es az se segit ha felveszem, sot meg a vitrin se, amire azert altalaban nagyokat rohog, akkor a foga jon.


amugy az enyem csak 6.5 fel hós.


ugy kulonboiztetem meg a hisztit a fájtól, hogy ha hisztizik es mondjuk reptetem, akkor nevet, ha faj, akkor nem erdekli


ha hisztizik, kicsit foglalkozok vele es leteszem


ha faj valamije, akkor babusgatom


najo igazabol nem hisztizik, csaqqqqqqvagyik ram, meg kenyeztetni akarja magat, atzert akkor is megszeretgetem kcsit, akkor is ha itt rontom el :)

2009. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

enyém is ilyen, 9 hós, és megőrülök. Jön neki mondjuk a foga is, felül, éjjel alig alszik, velem egyetemben. Én adok neki Chamomilla Ch15-öt hétfőtől, mert már tényleg kezdtem nagyon kiborulni. Az jó fogzásra meg nyűgösségre.

2009. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugy 1-1,5 hete nyügös a kisfiam,de ő csak 4 hetes.nem akar aludni,a pocakja nem fáj,nem marad el sem lerakva,sem ölben.nem tudom h mi lehet a baja.eddig nagyon jo baba volt,szinte pillanatok alatt elaludt,imádott kinn a babakocsiba aludni,de most már abban sem alszik el.az éjszakáink még szerencsére jok,mert csak eszik meg alszik.de hogy mi ez a hatalmas fordulat egyik napról a másikra.
2009. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,


tegnapi 09:26-os vagyok. Úgy tűnik, használ a Chamomilla, mert tegnap is és ma éjjel is csak 1-2x kelt fel éjjel, ami nálunk amúgy is világcsúcs, és nappal is jobban elvan. Próbáltátok már?

2009. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!