Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HELP! Abortusz vagy ne? Már...

HELP! Abortusz vagy ne? Már 34 éves vagyok!

Figyelt kérdés
Én mindig is karrierista voltam/vagyok.A munkám az "életem."Orvos vagyok.Férjemmel 10 éve élek boldog házasságban.Ő is nagyon szereti a munkáját,hasonlóképpen,mint én.Gyereket sose akartam.Duplán védekeztünk,és én már sok-sok éve felkészültem arra,hogyha megtörténik a "baj" elvetetem.És most megtörtént.Viszont valami azt sugallja meg kell tartsam,hogy szeretném.De félek,bizonytalan vagyok.65%-ban abortuszt szeretnék.A férjem azt mondta döntsek,ő mindig szeretni fog,és ha úgy döntök jöjjön örül,és várja,ha nem akkor meg támogat.34 éves vagyok.A babának minden adott,amúgy.Mi legyen?
2012. szept. 4. 14:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

Orvos létedre képes lennél abortuszra? Ejha.


Na de mindegy. Nem tudom, milyen volt a "dupla védekezés", de biztos hogy NEM VÉLETLEN, hogy létrejött a kicsid.


Nekem van 3 gyerekes orvos barátnőm, szuperül praktizál a gyerekek mellett. Nem kell mindent feladnod, csak szüneteltetni picit. Gondolom már túl vagy a rezidens képzésen és van biztos helyed.

Tartsd meg, ki tudja, lehet hogy 40 évesen úgy gondolnád, hogy mégis kéne egy-két gyerek, de akkor meg már késő lesz...

Ő meg most kopogtat!

2012. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%

Ne legyen abortusz,szüld meg, később bánni fogod,nagyon akart jönni,ha dupla védekezés mellett is sikerült.

Nem vagyok se abortusz ellenese,se abortusz párti. Minden lehetőségetek adott,karriered ki van építve,nem tudom milyen szakterületen dolgozol,de ha olyan szülésig nyugodtan dolgozhatsz. Valószínűleg anyagi kereteitek is megvannak,h hamar vissza tudj állni dolgozni és fogadjatok segítséget a gyermek mellé.

Remélem a lehető legjobb döntést sikerül meghoznod. Majd ird meg légyszíves.

2012. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem akarsz gyereket? A karrier mellett akkor miben leled örömöd? Egy kis csöppség meglágyítana téged is,hidd el lehet még 2.-t is szeretnél majd. Rajtad áll,de nem vetetném el a helyedben, ez az élet rendje. Ha anyagi nehézségek/ partnerprobléma lenne akkor megérteném,de önös érdekből nem. Remélem jól döntesz,hallgass a szívedre!

2 kisgyerek anyukája

2012. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
55%
Helyetted nem dönthetek, de ha orvos vagy, akkor az élet mellett tetted le a voksod és nem a halál mellett. Orvos barátnőmnek ilyen idősen már 3 gyereke volt, nála előbb jöttek a gyerekek, majd a karrier. Gondold át, beszéljétek meg, lehet, hogy a baba majd fontosabb lesz, mint bármilyen karrier...
2012. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Ha már vacilálsz, akkor szerintem nem 45 %ban akarod, hanem 100%ban, csak még magadnak sem ismered be. :-) Remélem akárhogy is döntesz végül,nem bánod meg hosszú távon sem!

És ha dupla védekezés mellett jönni akar az a kis lélek.... hiszek benne hogy nem véletlen, és jó helyre is jönne szerintem, anyagilag biztos, ahogy írod, és a pár sorod alapján minden téren.

2012. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok egy karrierista, de az a tipikus családanya-típus sem. Nekem egy kisfiam van (2 éves), még nem tudom, szeretnék-e még egy babát, de azt tudom, hogy azt az érzést, ha van egy gyereked semmi más nem pótolhatja.

Ha csak 65%-ban szeretnéd az abortuszt, ahhoz képest, hogy soha nem akartál gyereket, akkor az mégiscsak jelent valamit... A 34 év pedig nem olyan sok szerintem, még pont időben!

Egy gyerkőccel rengeteg gond, aggodalom jár, de amit kapsz cserébe, azt senki nem vehet el tőled!

2012. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
75%

Barátnőm orvos. 2 kisfia van. Imádja szereti a szakmáját nem mondana le róla, és jól is csinálja. De a gyerekei nélkül mit se érne az élete. Ezt ő mondta:)

Ja és a férje is orvos, de azért megoldják a dolgokat ügyesen együtt a gyerekek körül.

2012. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
42%
Szüld meg és ha nem érzed szülés után hogy nem adnád semmiért ,akkor add örökbe olyan szülőknek akiknek ez nem adatott ,meg .Így minumum 3 embert boldoggá teszel és Te is együtt tudsz élni a döntéseddel, Én nem tudnék egy abortusszal ...
2012. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
Hát én tutira megtartanám, bár nem vagyok a helyedben.
2012. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
48%

leszel még öreg is amikor örülnél ha gyermeked meglátogatna fözne egy jo teát... ha igy állsz hozzá akkor majd az ápolónők megteszik.

te se leszel fiatal a pénz nem minden karrier nem minden ha nincs utód élet egy fabatkát nem ér



UI: Orvos létedre szégyen igy kiirni

2012. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!